24 April, 2024

Sinpaş Gökorman Projesi

İstanbul’un gözde ilçelerinden birisi olan Çekmeköy’de Çekmeköy Ormanı manzarası ile uyanmak istemez misiniz? Sinpaş Gökorman projesi, İstanbul’un göbeğinde ama yemyeşil orman manzarası ile nefes alan, yaşayan ve oksijen kaynağı bir merkezde yükseliyor. 11 bin 263 metrekare alan üzerine kurulan proje oldukça modern ve çağdaş bir mimari anlayışla tasarlanmıştır. Farklı tasarım özellikleri ile dikkat çeken projede en yenilikçi tasarımlardan birisi de şeffaf odalardır. Şeffaf oda ile duvar yerine şık cam panellerle bölünen odalarla dört mevsim boyunca Çekmeköy Ormanı manzarasını izleyebilir ve doğayı evinizin içinde hissedebilirsiniz. Butik bir proje olarak hazırlanmış olan Sinpaş Gökorman Projesi toplam 426 konuttan meydana gelmektedir. sosyal alanlar içerisinde güneşlenme terasları, yüzme havuzları, fitness merkezi, sauna, kafeterya ve özel lounge gibi alanlar bulunmaktadır. Türkiye’deki en özgün mimarilerden birisine sahip olan Sinpaş Gökorman Projesi, ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzü ile birleştiren farklı mimarisi ile oldukça dikkat çekici projelerden birisidir. Projenin A Bloğunun 2020 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi beklenmektedir.

birevim faizsiz ev

Sinpaş Gökorman Projesi Kat Planları

11 bin 263 metrekare genişliğindeki bir alana kurulmakta olan Sinpaş Gökorman Projesinde belirlenen konut sayısı 426. Duvar yerine şeffaf odalarla dizayn edilen daireler için 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri bulunmaktadır. Şile yolu üzerinde inşa edilen projedeki dairelerin genişlikleri ise 48 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Dairelerin % 70’i 100 metrekareden büyük olan dairelerle aileler için son derece idealdir. 1+1 daireler ise projenin ulaşım olanaklarına ve iş merkezlerine yakınlığından dolayı daha çok genç profesyoneller için oldukça idealdir. Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen proje İstanbul’da doğa ile iç içe yaşamak isteyenler için son derece huzurlu ve ideal bir seçenek oluşturmaktadır.

Sinpaş Gökorman Projesi Ödeme Seçenekleri

Uzun yıllardır gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan Sinpaş GYO tarafından gerçekleştirilmekte olan Sinpaş Gökorman Projesi 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerinden oluşmaktadır. Daire fiyatları ise 371 bin 967 TL’den başlayarak 1 milyon 585 bin TL’ye kadar değişiklik göstermektedir. Ödemeler konusunda çeşitli alternatifler sunan Sinpaş GYO, yüzde 5 peşinde 72 ay banka kredisiz vade olanağı da sunmaktadır. Çekmeköy Ormanı manzarasına hakim olan bu proje için ilk teslim süresi olarak 2020 yılının Şubat ayı öngörülmektedir. Tüm ana arterlere ve ulaşım olanaklarına yakınlığı, doğa manzarası, bol oksijeni, iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığı, eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakınlığı gibi avantajlardan yaralanmak için siz de Sinpaş Gökorman ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Sinpaş Gökorman Projesi Özellikleri

Çekmeköy ormanlarının manzarasının yanı sıra tasarım harikası mimarisiyle huzurlu bir yaşam alanı sunan Sinpaş Gökorman oldukça keyifli detayları bir araya getirmektedir. Şeffaf odalar sayesinde 4 mevsim renk değiştiren cephesi, zengin sosyal olanakları ve farklı büyüklükte ev seçenekleriyle Sinpaş Gökorman’ da doğa ve şehir bir arada. Bunun yanı sıra 11 bin metrekare büyüklüğünde komşu park alanı, bitki balkonları, fitness ve spa merkezi, her daireye özel şeffaf odalar, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, lounge alanı gibi sosyal alanlara da sahiptir. Lokasyon olarak da tüm alışveriş ve iş merkezlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığı ile büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Sinpaş Gökorman Projesi Nerede? Ve Yakın Çevre

Sinpaş Gökorman Projesi Şile – Çekmeköy yolu üzerinde bulunmaktadır. Çamlıca’ya 10 dakika mesafede bulunan proje aynı zamanda 3. Köprü ve TEM bağlantı yollarına da 2 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Ulaşım ve ana arterlere yakınlığı ile oldukça avantajlı olan proje Ataşehir’e ve IKEA’ya da oldukça yakındır. Metroya 2 dakikalık mesafede bulunan proje birçok toplu ulaşım alternatiflerine de son derece kolay bir ulaşım noktasındadır. İstanbul’un belki de en büyük sorunlarından birisi olan ulaşım sorununu asla yaşamayacağınız bir lokasyonda yer alan Sinpaş Gökorman Projesi Buyaka, Meydan AVM gibi alışveriş merkezlerine de birkaç dakikalık mesafede bulunmaktadır. Siz de doğanın içinde şehre bu kadar kolay erişim için Sinpaş Gökorman Projesinde yerinizi alabilirsiniz.     

birevim
Paylaş