29 February, 2024

Sivas’ta Senetle Araba Nasıl Alınır?

Sivas’ta senetle araba almak mümkün! Evet, doğru okudunuz senetle araba üstelik peşinatsız almak mümkündür. Sivas tarım ve hayvancılık konusunda uzun yıllardır bilinirliği olan şehirlerimizdendir.  Ancak bu günlerde gelişen teknoloji ile birlikte Sivas’lıların ufukları açıldı ve konforlu yaşam İstanbul gibi büyük şehirlerden daha kırsal kesimlere doğru yayılmaya başladı.  Bunlardan biride artık binek hayvan kullanan kişi sayısı çok azaldı. Köyde bile yaşasak traktör vb. iş araçlarının yanı sıra dünya şartlarına uyum sağlamak açısından bir binek arabaya hepimizin ihtiyacı var. Hastane, okul, iş yâda sadece çevreyi keşfe çıkmak için bile bir araç çok rahat ettirebilir.  Peki, günümüz şartlarında senetle araba almak mümkün mü?

birevim faizsiz ev

Evet, mümkün üstelik küçük taksitler ile alabileceğiniz gibi işinizin mahiyetine göre de ödeme sistemlerinden birini tercih ederek strese girmeden küçük tasarruflarınızı değerlendirebilirsiniz.

Sivas’ta Senetle Araba Satan Firma

Sivas’ta senetle araba satın alabileceğiniz faizsiz finans firmalarının bir banka yâda bayi kredisine göre avantajları nelerdir?

Elbette çok büyük avantajları bulunuyor. Örneğin Sivas’ta senetle araba almak için tek yapmanız gereken aylık tasarruf miktarınızı ayarlamanızdır. Elbette alacağınız aracında vergiler dâhil ne kadar mal olacağını bilmeniz ödeme planı oluşturma esnasında kolaylık sağlayacaktır.

Avantajlarını saymak gerekirse sık arlıklarla yapılan kampanyalar ile başlayalım.  Dilerseniz peşinat yâda ara ödeme yapmazsınız.  Küçük taksitlerle ödeme yapabilirsiniz.  Taksit tutarınızı kendiniz belirlersiniz.  Türkiye’nin dilediğiniz noktasında ev sahibi olabilirsiniz.

Sivas Senetle Araba Başvuru Noktası 

Birevimaraba faizsiz finansman şirketlerinin en eskilerindendir. 30 yılı aşkın süredir hizmet ermektedir.  Binlerce aileyi faizsiz siteminde ev ve otomobil sahibi etmiştir.  Ziyaret etmek isterseniz Sivas’ın merkezinde bulunan şubesinde size en uygun faizsiz sistem ile ilgili bilgi verecektir.

Birevimaraba Sivas Şubesi açık adresi; Halil Rıfat paşa Mah. İnönü Bulvarı On İki Eylül Sit. A Blok Apt. No: 51 A / Merkez / Sivas Telefon numarası  0346 225 27 07 dilerseniz gitmeden önce randevu alabilirsiniz.

Herkesin hayalleri var ve biz genel toplum yapısı olarak hep yarını bekleyen bir zihniyete sahibiz.  Ancak bugün bu yazıyı okumanızın ardından size sunulan fırsatı değerlendirerek bugünü yaşayacağınıza inanıyoruz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

10 + two =