18 July, 2024

Taksitle Ev Alma Fırsatı

Taksitle ev satın alma yöntemi oldukça avantajlı olduğundan dolayı ev sahibi olmak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden biri haline gelmektedir. Bu uygulama sayesinde kredi çekmeye gerek kalmadan son derece avantajlı seçenekler üzerinden ev sahibi olmanın yolu açılıyor. Kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayacak bu sistem sayesinde artık kiracı olma zorluğunu geride bırakarak, kendi evinize sahip olma hayalini gerçeğe çevirebileceksiniz.

birevim faizsiz ev

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak için öncelikli olarak doğru bir tasarruf planını uygulamak gerekir. Belli bir süre boyunca tasarruf yapan kişiler daha sonraki süreçler içinde küçük taksitler üzerinden ev sahibi olma şansını kolaylıkla yakalayabilmektedir. Faizsiz tasarruf sistemi üzerinden ev almak diğer yöntemlere göre daha basittir. Bu sistem müşterilere pek çok farklı avantaj sunarken, kendi bütçelerine bağlı olarak taksit ödemesi yapmalarına imkan tanır. Özgür bir sistem ortaya çıkardığından dolayı günümüz şartlarında ev satın almak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği alanlardan biri haline gelmiş durumdadır. Taksitle ev satın almak için öncelikli olarak bütçenize bağlı olarak almak istediğiniz evi belirlemeniz gerekir. Daha sonraki aşamada faizsiz ev alma imkanı sağlayan firmaların sunmuş olduğu kampanyaları incelemeye alarak sizin için en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Birbirinden cazip fırsatları bünyesinde bulunduran bu adresler peşinat tutarına sahip olmasanız bile bir evinizin olmasına aracı olacaktır.

Taksitle Ev Sahibi Yapan Firmalar

Taksitle ev sahibi olmak için tercih edebileceğiniz firmalar arasında Birevim, Fuzulev ve Eminevim bulunur. Bu firmaların ortak özelliği peşinatsız ve ara ödemesiz olarak ev sahibi olmayı mümkün hale getirmesidir. Aynı zamanda faizsiz konut sahibi olmaya imkan sağladıklarından dolayı, evin değeri neyse o fiyatı ödemeniz yeterlidir. Bu bakımdan diğer ev satın alma yöntemlerine göre bu seçeneklerde maliyeti en düşük hale getirmiş olursunuz. Firmalar müşterilere özel olarak taksit ödeme planı sunar. Bu bakımdan ev satın alırken ödeyeceğiniz taksit tutarını ve vade sayısını siz belirlersiniz. Bu şekilde aylık diğer giderleriniz üzerinde olumsuz etkiler yaratmadan, satın aldığınız evin taksit ödemelerine rahatlıkla devam edersiniz.

Birevim

Birevim, faiz, ara ödeme ve kira yardımı olmadan ev sahibi olmanızı sağlar. Türkiye’nin neresinde yaşadığınızın herhangi bir önemi olmadan bu sisteme dahil olarak hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Birevimde 60, 80, 120, 180, 240, 360 ve 480 vadeli ödeme planları oluşturulabilir. Vade sayısı da müşterinin kendisi tarafından belirlenecektir. Birden fazla tasarruf planı sunan bu adreste noter huzuru eşliğinde kura gerçekleşirken, bu adımdan sonra kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenirsiniz. Aynı zamanda serbest tasarruf yöntemi sayesinde de evi satın alma tarihini siz belirlemiş olacaksınız.

Eminevim

Peşinatsız ev sahibi olma yolları arasında bulunan Eminevim faizsiz olarak ev satın almayı kolaylaştırır. Ülkenin her yerinden beğendiğiniz evi satın alabilirsiniz. Taksit ödemeleri sırasında maddi sıkıntılarınız oluşursa taksit dondurma özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sistemde isterseniz peşinatsız, isterseniz de peşinatlı olarak ev satın alırsınız. Uzun vade seçeneği sunan bu adreste vade sayısı müşteri tarafından belirlenir.

Fuzulev

Fuzulev, her bütçeye her aileye uygun ödeme profilleriyle ev sahibi olmayı basit hale getiriyor. Fuzulev’de peşinat veya ara ödeme yapmak zorunlu değildir. Peşinat ve ara ödeme yaparak borcunuzu daha erken tarihlerde bitirebilirsiniz. Kendi bütçenizi zorlamadan istediğiniz eve sahip olmanıza aracı olacaktır. Üstelik evinizi bu sistem sayesinde çok daha erken tarihler içinde teslim alarak, kiracı olma zorluğunu bundan sonraki süreçte geride bırakabilirsiniz.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Hasan Özkan Reply

    Taksitle ev alabilmek günümüzde güzel bir fırsat, kredi faiz derdiyle uğraşmadan ev sahibi olmak çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four × two =