18 April, 2024

Tasarruf A.Ş Sayesinde Daha Kolay Ev ve Araba Alınabilecek

Faizsiz finans sektöründe faaliyet gösteren firmalardan bir tanesi olan Tasarruf A.Ş geliştirdiği projelerle hizmet alıcılarının amaçlarına daha hızlı bir şekilde ulaşmalarını amaçlamaktadır. Tasarruf A.Ş firmasının bu amaç kapsamında geliştirdiği en önemli projeler ise “En Kısa Ay En Hızlı Teslim” kampanyası ile Şubat kampanyasıdır.

birevim faizsiz ev

En Kısa Ay En Hızlı Teslim kampanyası bireysel tasarruflarla araç sahibi olmak isteyen kimselere sunulan bir kampanyadır. Bu kampanya ile firma daha uygun hizmet bedeli ve daha erken sürede araba sahibi olma imkanı sunmaktadır.

Firmanın erken teslim projelerinden bir diğer olan Şubat kampanyası ise hem bireysel hem de grup tasarrufu tercih eden kimseler tarafından tercih edilebilme imkanı sunmaktadır. Bu projede grup plana dahil olmak isteyen hizmet alıcıları grup planına, bireysel plana sahip olmak isteyen kimseler bireysel tasarruf planına dahil ediliyor. Bu iki plana dahil olmanın etkilemediği kampanyanın en önemli özelliği ise iki plan sahibine de hizmet bedelinde indirim ve hızlı teslim imkanı sunmasıdır.

Tasarruf A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman Açıklaması

Tasarruf A.Ş firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman firmanın hedeflediği amaç ve kampanyalar hakkında açıklama yaptı. Nimetullah Narman yaptığı açıklamada firmanın en büyük amacının hizmet alıcılarının güvenini korumak ve hedeflerine ulaşmaları için en uygun kampanyaları geliştirmek olduğunu söyledi.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

16 − 6 =