18 July, 2024

Tem Avrasya Konutları Projesi

Hızla gelişen inşaat sektörüne her geçen gün farklı bir firma ve bu firmalara bağlı olarak da yeni projeler geliştirilmektedir. Bu projeler sayesinde birçok insan büyük şehirlerde rahatlıkla ev sahibi olabilmekte ve kaliteli bir site hayatı sürebilmektedir. Tabi ki bu tarz projeler biraz maliyetli olsa da maliyetini kısa süre içerisinde çıkartarak yatırım amaçlı yatırdığınız maliyetin çok daha fazlasını kazanma imkanını sizlere sunuyor. Tem Avrasya Konutları da bu projelerden bir tanesidir. Kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Tem Avrasya Konutları hem konumu hem de başarılı mimari çalışması ile çok katlı binaların da konforlu olabileceğini insanlara ispatlamıştır. Proje ilk hayata geçirildiğinde çok fazla ilgi görmüş inşaat halinde iken birçok dairesi satın alınmıştı. Firmanın da adından söz ettirdiği bu projede firmaya olan güven de büyüktü. Firma da vaat ettiği sürede konutları bitirmiş ve sorunsuz bir şekilde sahiplerine teslim ederek bir sorun yaşamadan bu süreci tamamlamıştı. Yapılan yatırım büyüklüğü sayesinde İstanbul’un gelişmekte olan semtleri hızlı bir şekilde gelişiyor ve bu projeler sayesinde ulaşım bacağı da kaliteli bir şekilde insanlara hizmet ediyor.

birevim faizsiz ev

Tem Avrasya Konutları Kat Planları

Tem Avrasya Konutlarında 6 blokta toplamda 612 konut ve 3 adet dükkan yer alıyor. Konutların yapıları 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere planlanmıştır. Normalde 2+1 dairelerin ebatları insanlara küçük gelebilir ama bu tarz projelerde en ufak dairelerin bile kullanım şekli bir aile için tasarlanmıştır ve çok rahat bir şekilde ailenin yaşayacağı şekilde yapılanmıştır. Kat büyüklükleri 80 metre kareden 210 metre kareye kadar değişmektedir. Bu tarz çok katlı binalarda kat planları ayarlanırken net bakiyeler baz alınmaktadır. Balkon kullanımı çok fazla olmadığı için katın içerisindeki plana göre hareket edilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Konut fiyatları bu projede 750 bin ile 1250 bin arasında değişiklik göstermektedir. Firma ödeme konusunda esnek davranıp size uygun ödeme seçeneklerini belirliyor. Uygun vadelerde ödeme yapabilmeniz mümkün oluyor.  60 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Belirli bir tutar peşinatı verdikten sonra bu ödeme seçenekleri geçerli olmaktadır. Ayrıca 0.98 faiz ile 120 ay vadede ödeme imkanı sunan banka kredisi de projede destekleniyor. Banka kredisine girecek iseniz bunu çok iyi bir şekilde araştırarak hareket etmelisiniz. Çünkü bazı bankalarda konut kredisi faiz oranı çok uygun iken bazılarında çok yüksek olabilmektedir.

Tem Avrasya Konutları Özellikleri

Bir siteden beklentilerinizi bu proje en iyi şekilde karşılamaktadır. Çocuk oyun olanları, spor merkezleri, hamamlar, kapalı ve açık otoparklar, güvenlik kamera sistemleri gibi son model hizmetler yer almaktadır. Binalarda merkezi ısıtma sistemi bulunuyor ve her dairenin de ısı ölçer pay sistemi bulunmaktadır. Deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılmış olan binalarda yeden yetmişe her kesimin rahatlığı düşünülmüş. Bu site içerisinde vakit geçirebilmek için birçok imkana sahipsiniz. Her türlü imkanı size sunan proje oldukça başarılı bir şekilde isim yapmıştır.

Tem Avrasya Konutları Nerede? Ve Yakın Çevre

Gaziosmanpaşa Karayolları üzerinde inşa edilen proje Gaziosmanpaşa için çok büyük bir yatırım olmuştur. Bu tarz projeler sayesinde bu şekilde küçük ilçelerimiz çok fazla gelişim göstermektedir bu yapılar sayesinde bu semtlerde konut fiyatları da hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Maslak ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne çok fazla yakın olan projede ulaşım açısından da büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Proje Tem üzerinde olduğu için ulaşım konusunda da insanlar büyük bir rahatlık yaşamaktadırlar. Aynı zamanda Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine ve Atatürk Hava Limanına olan yakınlığı ile de avantajlı durumdadır. Levent ve Maslakta olan tüm alış veriş merkezlerine çok rahat bir şekilde buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Metroya olan yakınlığı nedeni ile de özel aracınız yoksa bile rahat bir şekilde toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

birevim
Paylaş