21 May, 2024

The Populıst, Design Awards’ın Finalisti!

The Populist, fark yaratan mimarisiyle Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışması Design Awards’ın finalistleri arasına girdi.

birevim faizsiz ev

İspanyol tasarım firması Lagranja Design tarafından tasarlanan The Populist, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın ruhunu yansıtan mimarisi dikkat çekiyor. Mekan farklı ambiyansıyla, İstanbul’un popüler buluşma noktalarından biri haline geldi.

The Populist, Restaurant – Bar; Design Awards’da finale kalması büyük heyecan yarattı.  Mekanın katıldığı yarışmaya Avrupa’daki yüzlerce bar ve restoranda iştirak etti. Yarışma bir diğer özelliği ise, tasarım alanında Avrupa’nın en prestijli yarışmalarından biri olması.

The Populıst  Avrupa’ya Fark Yarattı!

Duvarlarını süsleyen fotoğrafları, grafik tasarım detayları,  mekanda tarihi binaya uygun özel tasarım mobilyaları ve aksesuarları sayesinde The Populist, tasarım ve dizaynı sayesinde dikkat çekiyor.

Mekan, Avrupa’nın mimari tasarım alanında başarılı bulunan, restoran ve barların seçildiği Restaurant – Bar kategorisinde Design Awards’da yüzlerce katılımcıyı geride bırakarak finalistler arasında yer aldı. Tarihi Bomonti bira fabrikasının mirasını yeni bir döneme taşıyan anlayışı ile şehrin beklentilerine cevap veren The Populist, konsept tasarımıyla da adını Avrupa’ya duyurmayı başardı.

birevim
Paylaş