TOKİ Haberleri

TOKİ 12 ilde konut satışı gerçekleştirecek

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 12 ilde 136 konutu “açık artırma yöntemi” ile satışa sunacağını açıkladı.

birevim-reklam

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ), yaptığı açıklamaya göre 13 ilde 151 iş yeri ile 12 ilde 136 konut “açık artırma yöntemi” ile satışa sunulacak.

120 AY VADE İMKANI

Bitlis, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, İzmir, Konya, Kütahya, Niğde, Rize, Sakarya, Sivas, Yozgat ve Zonguldak’ta satışa sunulan iş yerlerine, yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneği ile sahip olunabilecek.

Ankara, Bursa, Bingöl, Elazığ, Erzurum, Giresun, İstanbul, Kocaeli, Malatya, Manisa, Nevşehir ve Samsun’da bulunan konutlar ise yüzde 12-25 peşin, 120-180 ay vade seçenekleriyle satın alınabilecek.

Konut ve iş yerleri için yapılacak olan açık artırma 1 Haziran saat 11.00’de TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezi ile İstanbul Şişli’deki Radisson Blue Hotel’de gerçekleştirilecek. Detaylı bilgilere, “www.toki.gov.tr” ve “www.turyap.com.tr” internet adresleri ile 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
TOKİ Haberleri

TOKİ'nin '100 bin Sosyal Konut Projesi'nde hak sahipleri belirlendi

TOKİ Haberleri

Toki Desteği ile Ev Sahibi Olmak

TOKİ Haberleri

TOKİ’den Dar Gelirlilere Konut Müjdesi!

TOKİ Haberleri

Tokiden Ev Nasıl Alınır?