Trend Yaşam

Torium sinema nerede, nasıl gidilir?

Torium sinemayı bünyesinde bulunduran Türkiye’nin 5. büyük alışveriş merkezi Torium Avm aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek kapalı alan kar eğlence merkezi ile ziyaretçilerin keyifli dakikalar geçirmesine imkan sağlıyor.

birevim-reklam

180 mağazası ile birçok markaya ev sahipliği yapan Torium Avm, 4 kat kapalı ve 1 kat açık olmak üzere 5 kattan oluşuyor. Dört mevsim kış sporları ve kar eğlencesi yaşatmak üzere ziyaretçilerini ağırlayan snowpark’ta en düşük kar kalınlığı 50 cm’yi aşıyor. Snowpark’taki karın kalitesi ise Uludağ ve Kartalkaya gibi yüksek rakımlı yerlere yağan karın kalitesine eş değer.

3D yüksek görüntü kalitesi ile Cinetech Sinemaları da Torium’da bulunuyor. Sinema keyfini doyasıya yaşamak isteyen sinemaseverlerin öncelikli tercihi Torium sinema oluyor. Ferah salonları ve rahat koltuklarıyla sinemaseverlerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Peki Torium sinema nerede? Torium sinemaya nasıl gidilir? İşte detaylar…

Haramidere’de bulunan Torium sinemaya Beylikdüzü’ne giden metrobüsler ile ulaşım sağlanabilir. Torium Avm “Haramidere Sanayi” metrobüs durağının önünde bulunuyor.

Otobüs ile Torium Alışveriş Merkezi’ne ulaşmak için “Haramidere Sanayi Sitesi” durağında inmelisiniz. Bu duraktan geçen hatlar: 145, 303, 400A, 401, 401T, 418, 429, 448, 458, 76, 76C, 76G, 76TM, 76Y, HT18, HT29, HT48birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Trend Yaşam

Birikim Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Trend Yaşam

2019 Bahçe Dekorasyon Trendleri

Trend Yaşam

Amerikan Mutfak Nedir?

Trend Yaşam

Veraset İlamı Süresi Ne Kadar? Veraset İlamı Süresi Geçerse Ne Olur?