15 June, 2024

Ünlü model Çağla Şikel’in evinden bazı kareler!

Ünlü model ve sunucu Çağla Şikel, Emre Altuğ’dan ayrıldıktan sonra Balmumcu’daki villasında çocuklarıyla yaşamaya devam ediyor.

birevim faizsiz ev

Ünlü model Çağla Şikel, Balmumcu’daki 800 metrekarelik dört katlı villasında çocukları Kuzey ve Uzay ile yaşıyor. İşte o villadan bazı kareler…

38 yaşındaki model Çağla Şikel’in yaşadığı evin giriş katı salon, yemek odası, mutfak ve misafir tuvaletinden oluşuyor. Üst katta giyinme odası ve 2 oğlunun odası var.

Çatıda büyük bir banyonun da bulunduğu yatak odası mevcut. Bahçe ve garaj parti alanı gibi düzenlenmiş.

Ünlü sunucu evle ilgili detayları şöyle anlatıyor: “Taşı, yaşadığım mekanda böyle görmeyi seviyorum. Ahşapla güzel bir birliktelik oluşturuyor”

“Bizden önce iş yeri olarak kullanılan bu ev soğuk bir görünümdeydi. İçinde bir takım değişikliklerle bugünkü sıcak havasına kavuştu.”

“Alışık olduğumuz evler gibi değildi. Odalara geçişler sürprizli burada. Nereden neyin çıkacağı tahmin edilmiyor.”

Şıkel, “Emre dekorasyona benden meraklı. Evli olduğumuz dönemde birlikte almıştık. Emre’den sonra bir şeyi değiştirmedim. Duvara astığımız aile fotoğraflarımız duruyor. Salonun dekoru çocuklar için değişiyor. Örneğin kanepeler çekilince; salon paten yada futbol sahasına dönüşüyor” dedi.

“Kanalda işim biter bitmez hemen eve gelirim. Çocuklar da okuldan dönmüş olur. İş dışındaki tüm zamanım onlarla olmak üzerine kurulu diyebilirim.”

“En geç akşam 10 gibi uyurum. Ama yatmadan önce mutlaka başucumdaki kitabı elime alırım.”

birevim
Paylaş