24 April, 2024

Ünlülere Sağlıklı Yaşam Brunch’ı!

Nef’in ev sahipliğinde düzenlenen “A Good Morning” konseptli, sağlıklı yaşam brunch’ında, cemiyet hayatının önde gelen isimleri  Nef Bebeköy’de buluştu.

birevim faizsiz ev

İnovasyon anlayışı ve tasarım yaklaşımıyla sektöre yeni uygulamaları ile gündeme gelen Nef, farklı yaşam tarzlarına uygun Luxury Living projeleri hayata geçiriyor. Nef, genel olarak farklı tarzlardan oluşan projeleriyle, ev sahiplerine kaliteli ve iyi tasarlanmış bir yaşam sunuyor. Firma bu yıl ilkini Nef Yalıkavak’la hayata geçirdiği Luxury Living konsepti çerçevesinde, Nef Gölköy ve Nef Kandilli projelerini yatırımcılarla buluşturacak. Yalnızca tasarımlarıyla  değil, sunduğu servis olanakları ile de sektörde farklılık yaratan Nef, Luxury Living konseptine paralel olarak, sağlıklı ve kaliteli yaşamı odak noktası olarak sunuyor.

Nef’ten Konsept Projeler!

Nef Bebeköy’de, şehre “nefes” katan özel bir davet düzenleyen Nef, sağlıklı yaşamın öncüleri arasında sayılan birçok ünlüyü buluşturdu. Nef Bebeköy’de yapılan etkinliğe: Alara Koçibey, Ayşecan Özyeğin, Ayten Danışman, Azer Polat, Edvina Sponza, Esra Civelek, Fatoş Sohtorik, Gabriella Palatchi, Ferhan İstanbullu ve Hande Taviloğlu.

Ayrıca, Tilda Tezman, İçim Delemen, Özlem Avcıoğlu, Zeynep Madra, Nükhet Eczacıbaşı, Rezzan Benardete, Selin Tara, Selin Sohtorik, Sibel Tezman ve Zeynep Erol’un yer aldığı 150 davetli iştirak etti.

Yoğun ilgi gören “A Good Morning” konseptli brunch’ın lezzetli, besin değeri yüksek, doğal malzemeler ve doğru pişirme teknikleriyle hazırlanan mevsimsel mönüsü; Ceylan Sohtorik ve Nil Utkucan’ın sağlıklı yaşam markası Lab Vitalité tarafından hazırlandı. Etkinliğin büyük sürprizi ise, yaşam koçu Doruk Güçlü ve yoga eğitmeni Rizzo Ray’ın da katılım sağlaması oldu.

Ne Yersen Osun!

Sağlıklı yaşam hakkında, “Ne Yersen Osun” başlıklı bir sunum yapan Doruk Güçlü, katılımcıların son yıllarda en çok merak edilen, “Tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerin psikolojimize etkisi oluyor mu?”, “Ne kadar şeker tüketebiliriz?”, “Karbonhidratla vedalaşmak şart mı?” gibi soruları da yanıtladı.

Daha sonra konuklarla buluşan ve 10 yılı aşkın süredir, İstanbul’da yaşayan Amerikalı ünlü yoga gurusu Rizzo Ray söz aldı. Ray, kaliteli ve iyi yaşamanın hem fiziksel hem de ruhsal etkilerini ön plana çıkarttığına vurgu yaptı. Rizzo Ray, doğru beslenme, bilinçli farkındalık ve ruhsal olarak kendi kendini iyileştirme konuları üzerinde durdu.

birevim
Paylaş