18 April, 2024

Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi: AND Gayrimenkul

Dünyanın başarılı kurum ve yöneticilerinin ödüllendirildiği ‘Steve Awards 2017’ de ANG Gayrimenkul iki ödülün sahibi oldu. Yılın en iyi gayrimenkul şirketi seçilen ANG Gayrimenkul, aynı zamanda ‘Yılın Yönetim Takımı’ ödülünün de sahibi oldu.

birevim faizsiz ev

Barselona’da yapılan ödül törenine katılan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, “Projelerimizle aldığımız birçok ödül, aslında iş yapış şeklimizin bir sonucu. Ödül veren kurumlara ödül alma nedenlerimizi sorduğumuzda karşılaştığımız cevaplar her zaman benzer oldu; ‘İyi Planlama.’ Bir gayrimenkulün 50 yıllık geleceğini aslında geliştirirken belirliyorsunuz. Geliştirdiğiniz konut veya ofisi bir ürün olarak gördüğünüzde yaşam başladıktan sonra orada bir işiniz kalmıyor. Biz AND Gayrimenkul olarak asıl işimizi yaşam başladıktan sonra sunacağımız hizmet olarak görüyoruz. Bu yüzden başarılıyız” dedi.

19 Ülkede 80 Şirket
Ödül töreninde konuşan Ali Baki Usta, 19 ülkede 80’e yakın şirket, 61 üretim tesisi ve 50 binin üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteren Anadolu Grubu’nu gayrimenkul sektöründe temsil ettiklerini belirtti. Usta, ”Bugün burada Anadolu Grubu’nun Anadolu’yu dünyaya, dünyayı Anadolu’ya bağlayan yıldızını bir kez daha parlatma sırası bizlerde. Bu anlamlı ödül sadece grubumuz için değil aynı zamanda ülkemiz için de önemli bir başarı” şeklinde konuştu.

birevim
Paylaş