16 June, 2024

Zeytinburnu Beştelsiz İhalesi sonuçlandı

Emlak Konut GYO’nun İstanbul Zeytinburnu Beştelsiz Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin kazananı belli oldu.

birevim faizsiz ev

Ticaret+turizm alanı, ticaret+konut alanı, ticaret alanı, dini tesis alanı ve park alanı olmak üzere 5 parseli kapsayan ihalede en yüksek teklif, GÜNEY GAY. YAT. SAN. VE TİC. A.Ş. & BAŞ YAPI İNŞ. TAAH. VE TUR. SAN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. & ESTA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. & ELİT VİZYON YAPI İNŞ. TAAH. TEKS. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İŞ ORTAKLIĞI’ndan geldi.

Ortaklık; Arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 1 milyar 730 milyon lira, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak bu rakamın yüzde 37’sine karşılık gelen 640 milyon 100 bin lirayı Emlak Konut GYO’ya önerdi.

Mesa Mesken Sanayii A.Ş, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 1 milyar 406 bin liralık teklif sundu. Firma bu rakamın yüzde 33,20’sine karşılık gelen 466 milyon 792 bin lirayı Emlak Konut’a sundu.

Nurol GYO A.Ş. & İntaya İnşaat Taah. Yatırım A.Ş. İş Ortaklığı, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 959 milyon lira, arsa satışı karşılığı şirket payı gelir oranı olarak yüzde 35, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri için ise 335 milyon 650 bin lira önerdi.

Yılmaz İnşaat Taahhüt ve TİC. A.Ş., arsa satışı karşılığı satış toplam geliri 1 milyar 840 milyon lira, arsa satışı karşılığı şirket payı gelir oranı yüzde 34, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak ise 625 milyon 600 bin lirayı Emlak Konut GYO’ya önerdi.

 

Kaynak:Emlaktasondakika.com

birevim
Paylaş