15 June, 2024

Balıkesir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim; Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleri ile size hizmet vermeye devam ediyor! Bugüne kadar binlerce insanın başta ev olmak üzere araba ve daha birçok ihtiyacının karşılanması noktasında onlara maddi destek sunan Birevim; bunu yaparken de son derece avantajlı koşullarla hizmet vermeye çalışmaktadır.

birevim faizsiz ev

Birevim’in Tasarruf Programları Nelerdir?

Birevim’in tasarruf programları sayesinde birçok ihtiyacınıza maddi olarak destek bulabilirsiniz. Tasarrufa ilk adım planının yanı sıra öner hemen teslim al ve ödediğin kadar bizden adı altında tasarruf programları vardır. Ödediğin kadar bizden programı; bilhassa ev sahibi olmak adına Birevim’e katılan tüketicilerin işine son derece yarayacak türden avantajlar teşkil etmektedir. Taksit ödemelerinde birinci yılını dolduran her tasarruf sahibine o güne kadar ödemiş olduğu taksit bedelinin iki katını teslim alma imkanı sağlanmaktadır. Öner hemen teslim al ise farklı bir avantajı sizlerle tanıştırmaktadır. Birevim’den henüz evini teslim almamış olan tasarruf sahipleri; Birevim’e yeni elçiler kazandıkları takdirde teslimatlarına daha erken kavuşma şansına erişirler. Bir başka deyişle, referans sistemiyle de Birevim’in avantajlarından faydalanmak mümkündür.

Birevim Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Balıkesir kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim’de düşük veya yüksek gelir grubunda yer alan bir vatandaş olmanızdan bağımsız olarak istediğiniz her evi satın alabilirsiniz. Çünkü, her tüketicinin bütçesine hitap eden tasarruf grupları yer almaktadır. 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf grupları ile herkes aylık ödeyeceği taksit tutarına uygun bir gruba katılma şansına erişecektir.

Sıra tespitli iki farklı tasarruf yönteminin yanı sıra serbest planlı ve konut değer endeksli olmak üzere toplamda dört farklı tasarruf yöntemi sizleri beklemektedir. Sıra tespitli tasarruf yöntemlerinde bütçesine uygun bir tasarruf grubuna katılan tüketicinin ne zaman ev sahibi olacağı noter huzurunda yapılan çekilişle belli olmaktadır. Tüketicinin evini teslim almasının ardından ise aylık taksit tutarlarına belirli bir zam yapılmaktadır. Bu sayede, ödemelerin daha erken biteceğini söyleyebiliriz.

Serbest planlı tasarruf yönteminde ise tüketicinin hem aylık ödeyeceği taksit tutarı hem de evini teslim alacağı tarih kendisi tarafından belirlenmektedir. Konut değer endeksli yöntemde ise farklı bir prosedür yer almaktadır. Bu yöntemde, TCMB tarafından her ay belirlenen konut fiyat endeksi dikkate alınarak tüketicinin satın alacağı evin değeri artmaktadır. Bir başka deyişle, evin başlangıçtaki değeri ile teslim alınacağı tarihteki değeri arasında artış görülmektedir.

Konut değer endeksli yöntemde hiçbir şekilde peşinat ödemesi yapılmamaktadır. Buna ek olarak, başkasına da ödeme yapılmaz. Diğer yöntemlerde ev alma sırası gelen kişiye ev alınırken bu yöntemde herkes evini aldığında ödenen toplam taksitlerle teslimat için yapılan toplam ödeme aynı olmaktadır. Konut değer endeksli yöntemin bir diğer avantajı ise evini ilk alan ile son alan kişinin de evini aynı tutara mal ediyor olmasıdır.

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. Enes Özer Reply

    Balıkesir tarafında çok güzel sahil kenarı evler var böyle müstakil gibi, onları da alabiliyor muyuz?

  2. Sezen Korkmaz Reply

    Balıkesirde akrabamız oturuyor, oda ev almayı çok istiyor birevimden, bakalım bende onunla başvuracağım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nineteen + fourteen =