21 May, 2024

Artvin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı; size hayal gibi geliyorsa henüz Birevim ile tanışmamışsınız demektir. Birlikte tasarruf yöntemini benimseyen Birevim; insanların imece usulüyle ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Bugüne kadar binlerce insanın hayalindeki eve sahip olmasını sağlayan Birevim; insanların bütçelerine uygun aylık taksitlerle ev sahibi olmasını mümkün kılmaktadır. Artvin kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim; ev alma işleminizi yaşadığınız yer ile sınırlandırmaz. İstediğiniz takdirde Türkiye’nin her yerinden ev alma şansınız bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Neden Birevim’i Tercih Etmelisiniz?

Birevim’i tercih etmek için gerçekten çok fazla sebebiniz var! Her şeyden önce, Birevim çalışma prensibinin aklınıza yatacağı konusunda emin olmalısınız. Sıra tespitli tasarruf yöntemiyle diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Evin maliyetini arttıran kira yardımı gibi uygulamaları ortadan kaldıran Birevim; evinizin borcunun normalden daha önce bitmesini sağlamaktadır.

Birevim’i ayrıcalıklı kılan detaylardan birisi de sahip olduğu konut değer endeksli tasarruf yöntemi olmaktadır. Bu yöntemin Türkiye’de yalnızca Birevim tarafından uygulandığını söyleyebiliriz. Evinizi artan değeri üzerinden satın alma şansına eriştiğiniz bir yöntemdir. Kira yardımı uygulaması; evin maliyetini arttıran bir faktör olmasından dolayı tercih edilmez. Ayrıca, faiz ve vade farkının da Birevim’de olmadığını söylemeliyiz. Bir başka deyişle, evinizin değeri ne ise onu ödemiş olursunuz. Birevim dünyasında fazla ödemelerin olmaması ciddi bir avantajdır. Bilhassa düşük bütçeli vatandaşların canını sıkan ara ödeme veya ek ödeme yapma zorunluluğu Birevim’de yoktur.

Bir diğer önemli husus ise peşinat ödeme noktasında olmaktadır. Peşinat ödeme zorunluluğu yüzünden çoğu kişinin konut kredisi kullanmaktan vazgeçtiği bilinmektedir. Ancak, Birevim; taksitle ev alma sürecinize peşinat ödeme zorunluluğu olmadan katkı sağlamaktadır. İstediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Bu sayede, ödemeleriniz erken bitecektir.

Birevim’i Farklı Kılan Detaylar Nelerdir?

Birevim sayesinde borcunuz olması gerekenden daha önce bitecektir. Bir başka deyişle, borcunuzu girmiş olduğunuz vadeden daha önce bitirme şansına sahip olursunuz. Bankalardan alacağınız konut kredisi seçeneklerinde böyle bir fırsatın olmadığını ifade etmeliyiz.

Taksitle ev almak isteyen herkesin gönlünde bir ev yatmaktadır. Birevim ile satın almak istediğiniz evi çok daha ucuza mal edersiniz. Evinizi taksitle aldığınız takdirde evin değeri dışında fazladan ödeme yapmamanız; yalnızca Birevim dünyasında elde edeceğiniz bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Birevim’in tasarruf programlarına ise ayrı bir parantez açmalıyız. İstediğiniz takdirde on yıldan daha uzun süreli taksit yaptırma şansınız bulunmaktadır. 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf programları ile aylık ödemek istediğiniz taksit tutarına uygun bir gruba katılma şansını elde edersiniz. Bir başka deyişle, ayda ne kadar ödeyeceğinizi tamamen kendiniz belirlemiş olursunuz.

Son olarak, Birevim; evinizin teslim tarihi geldiğinde sizi asla bekletmeyen bir organizasyondur.

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. Muhammet Güneş Reply

    Abim geçen gün kredi çekti faiz oranı 2.21, ev fiyatının 2 katından fazla para ödemek demek oluyor buda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eight − eight =