21 May, 2024

Batman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Taksitle ev alma hayali kuruyorsanız bunun için yolunuz Birevim’den geçmelidir. Bankalardan konut kredisi alarak da taksitle ev satın alma şansına erişirsiniz. Ancak, konut kredisi faiz oranları yüzünden aldığınız krediden çok daha fazlasını geri ödemiş olursunuz. Buna ek olarak, ödemelerinizi birkaç ay aksattığınız takdirde banka tarafından satın aldığınız eve el konabilir. Tüm bunların yanı sıra, bankalarla problemli bir müşteri iseniz en başından konut kredisi almaya hak kazanamazsınız.

birevim faizsiz ev

Birevim Neden Güvenlidir?

Birevim; Batman kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı arayanlar için en uygun seçeneklerden birisidir. Birevim; küçük taksitler ile ev sahibi olma şansını sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda, faizsiz ev sahibi olmanızı mümkün kılması da bir başka avantajı olarak dikkat çekmektedir. Her ay 500 ila 1000 TL arasındaki bir tutarı ödeme imkanınız varsa vakit kaybetmeden Birevim emlak danışmanları ile temas kurmalısınız.

Faizsiz, vade farksız ve peşinatsız ev sahibi olma şansını sunan Birevim; en az bankalar kadar güvenlidir. Bu noktada, sistemin güvenilirliği ile alakalı olarak aklınızda herhangi bir şüphe olmamalı! Birevim; bugüne kadar binlerce insanın yukarıda saydığımız şartlarla ev sahibi olmasını sağlamıştır. Firmanın referansları ile ilgili bilgi almak adına Birevim’in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, 444 23 53 numarasını arayarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Yaşadığınız şehirde Birevim şubesi olup olmadığını Birevim’in resmi sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede, sistem hakkında daha detaylı bilgi almak için Birevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Birevim; devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlenmektedir. Ayrıca, Birevim çalışma prensibinin de devlet tarafından teşvik edildiğini söylemeliyiz. Çünkü, yastık altındaki paraları çıkartan ve ekonomiyi canlandıran bu sistem; her açıdan avantaj sağlamaktadır. Kira öder gibi son derece düşük taksitlerle insanları ev sahibi yapan bu sistemden 1990’lı yıllardan bu yana birçok insan faydalanmıştır. Sonuç olarak, hem oturmak hem de yatırım yapmak adına gözünüz arkada kalmadan Birevim’i tercih edebilirsiniz.

Taksitle Ev Alma Yöntemleri

Küçük taksitlerle ev sahibi olma şansını sizlere sunan Birevim; hem sizin hem de yatırım amaçlı olarak çocuklarınızın faydalanabileceği bir sistemdir. Birevim’de her gelir grubuna uygun tasarruf yöntemleri bulunmaktadır. Sıra tespitli iki tasarruf yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerin bilhassa düşük gelir grubundaki vatandaşlarımız için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bütçenize uygun aylık taksitler ödeyebileceğiniz bir tasarruf grubuna katılabilirsiniz. Evinizi ne zaman alacağınız ise noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmektedir. Her ay bir tüketiciye ev alınması prensibine dayalı olan sıra tespitli tasarruf yöntemi son derece işlevseldir.

Serbest planlı tasarruf yönteminde ise evinizi alacağınız tarihi ve aylık ödeme tutarlarınızı siz belirlersiniz. Konut değer endeksli yöntem ise evinize sahip olduğunuzda evinizin değerini güncel tutan bir yöntem olarak dikkat çekmektedir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Birevimolsa Post author Reply

   Merhaba Buket Hanım,
   Başvurunuzun ardından 1 iş günü içinde dönüş yapılmaktadır.

  1. Birevimolsa Post author Reply

   İlk etapta başvurular için bir belge istenmemektedir. İstediğiniz Birevim şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

12 − eleven =