18 April, 2024

Bartın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev başta olmak üzere araba ve daha birçok gayrimenkulü satın alma noktasında Birevim’den maddi destek alabilirsiniz. Türkiye şartlarında istediğiniz evi satın almak için size en uygun hizmeti Birevim vermektedir. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin her yerinden ev satın alabilirsiniz. Bir başka deyişle, Bartın kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı; nerede ikamet ettiğinizden bağımsız olarak size sunulmaktadır.

birevim faizsiz ev

Birevim; bilhassa son yıllarda popüler olmaya başlamıştır. Bitmek bilmeyen konut kredisi taksitlerinden sıkılanlar için Birevim’in en doğru çözüm olacağını söyleyebiliriz.

Birevim Dünyasının Avantajları Nelerdir?

 • Birevim; müşterileri arasında herhangi bir ayrım yapmaz. Türkiye’nin hepsine hizmet vermektedir. Türkiye’nin her şehrinden başvuru yaparak sisteme dahil olabilirsiniz. Neredeyse her şehirde Birevim şubesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, internet üzerinden form doldurarak da başvuru yapabilirsiniz.
 • Birevim sayesinde daha önce de söylediğimiz üzere Türkiye’nin her şehrinden ev satın alabilirsiniz. Herhangi bir ekspertiz işlemi söz konusu olmadığı için Birevim; evi nereden aldığınız ile ilgilenmez.
 • Birevim ile alacağınız evin değeri ne ise yalnızca o değeri ödeme şansına sahip olursunuz. Yüksek faiz oranları yoktur. Vade farkı bulunmaz. Birçok tüketicinin belini büken kira yardımı ve ara ödeme gibi zorunluluklar; Birevim sisteminde kendisine yer bulamaz.
 • Birevim’in kendine özgü ödeme yöntemleri sayesinde eviniz için yapacağınız aylık ödeme tutarlarını siz belirlersiniz. Bir başka deyişle, aylık ne kadar ödeyeceğiniz tamamen size kalmıştır. İstediğiniz vade oranı uygulanmaktadır. 60 ila 480 arasında vade seçeneği sizleri beklemektedir. Vade sayısı; aynı zamanda kaç kişilik bir grupta yer alacağınızı da belirlemektedir.
 • Birevim sayesinde evinizi en ucuz şekilde mal etmiş olursunuz. Güncel tarih itibariyle (Aralık 2020) en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 1,34’tür. Bu noktada, 100 bin TL tutarında kredi almayı tercih ettiğiniz takdirde 203 bin TL tutarında geri ödeme yapmak zorundasınız. Ayrıca, konut kredisi vade oranı en çok 120 aydır. Birevim’de ise 100 bin TL’ye ihtiyaç duyuyorsanız geri ödeme yapacağınız tutar da en çok 100 bin TL olacaktır. Bunun yanı sıra, yukarıda da söylediğimiz üzere 480 aya kadar uzanan vade imkanı vardır.

Birevim Neden Bu Kadar Popüler?

 • Birevim’in bu kadar popüler olmasının farklı sebepleri de bulunmaktadır. Her şeyden önce, borcunuz en kısa sürede bitecektir. Evinizi noter huzurunda belirlenen tarihte satın aldıktan sonra aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarına belirli bir oranda artış yapılmaktadır. Bu sayede, tüm borcunuz, vade sürenizden önce bitmektedir.
 • Birevim ile Türkiye’de bir ilki başararak en kısa sürede ev sahibi olma şansına erişirsiniz. Diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla evinize daha çabuk kavuşursunuz.
 • Birevim’in sunmuş olduğu bir diğer avantaj ise peşinat ödeme zorunluluğu olmamasıdır. Peşinat ödemeden sisteme dahil olabilirsiniz. İstediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Bu sayede, borcunuz daha erken bitecektir.
birevim
Paylaş

7 Comments

  1. Birevimolsa Post author Reply

   Merhaba Ayhan Bey,
   Teslimat süresinin belirlenmesindeki en önemli etken ödem tutarlarınızdır.

 1. Yaşar Köse Reply

  Krediyle ev alan biri olarak gerçekten çok büyük sıkıntılar gördüm, faiz illetinden kurtulmak yerine hiç bulaşmamayı isterdim

 2. Şükrü Şimşek Reply

  Kredi derdiyle uğraşmadan ev sahibi olabilmek gerçekten şahane bir şey 3 sene oldu evimi böyle alalı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

14 − 3 =