24 April, 2024

Bayburt Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim’i daha önce duymadıysanız bu yazı sayesinde Birevim ve sunmuş olduğu fırsatlar hakkında bilgi edineceksiniz!

birevim faizsiz ev

Birevim; tamamen kendisine ait bir tasarruf modeli olan birlikte tasarruf modeli ile insanların ekonomik açıdan zorlanmadan ev sahibi olmasını sağlayan bir organizasyondur. Birevim’in hiçbir şekilde kar amacı taşımadığını da söylemeliyiz. İnsan merkezli sosyal finans anlayışı geliştiren Birevim; insanların ev ve araba gibi ihtiyaçlarına işe yarayacak türden finansal çözümler üretmektedir. Bu noktada, siz de Bayburt kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan bir organizasyon ile tanışmak istiyorsanız tercihiniz Birevim olmalıdır.

Birevim’in Tercih Edilme Sebepleri

Tasarruf sahiplerinin yalnızca küçük tasarruflarla ev ve araba sahibi olmasını mümkün kılan Birevim; dönemsel ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin ihtiyaç duydukları nakit parayı temin etmelerini de sağlamaktadır. Birevim; tüm bunları Türkiye şartlarında olabilecek en kısa sürelerde yapmayı amaçlamaktadır. Tasarruf sahiplerinin bütçelerine en uygun şekilde ve onların belirlemiş olduğu taksit tutarlarıyla hizmet veren Birevim; insanların hayallerine en kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır.

Birevim; Türkiye gibi çalışıp para kazanmanın ve aynı zamanda birikim yapmanın son derece zor olduğu bir ülkede tasarruf sahiplerinin sayısının artmasını hedeflemektedir. Bu noktada, tasarruf sahiplerinin bir araya gelerek güçlerini birleştirmesi yöntemi; Birevim’in çalışma prensibini özetlemektedir. Bir başka deyişle, insanlar, aylık ödeyecekleri tutara göre belirli sayıdan oluşan tasarruf gruplarına yerleştirilirler. Bu gruplarda biriken paralar kullanılarak her ay gruptaki bir kişiye ev alınmaktadır. Ancak, kime ev alınacağı tamamen noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenmektedir. Bu noktada, Birevim’in sistemiyle ilgili güven problemleriniz olmamalıdır.

Birevim Hangi Fırsatları Sunmaktadır?

Birevim; kendine özgü ev alma yönteminde tüketicilere birçok avantaj sunmaktadır. Faiz, ara ödeme ve kira yardımının olmadığını söylemeliyiz. Bilhassa ev almak isteyen kişiye ek bir yük getiren kira yardımının olmaması ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, faiz oranıyla ödenecek tutarın belirlenmemesi de farklı bir detay olarak dikkat çekmektedir. Konut kredisi aldığınız takdirde en düşük faiz oranıyla çalışan bankayı bulsanız dahi evin değerinin neredeyse iki katını geri ödemek zorunda kalırsınız.

Birevim’de peşinat zorunluluğu olmadığını da söylemeliyiz. Diğer taksitle ev alma yöntemlerinde her ne olursa olsun belirli bir tutarda peşinat ödemek zorundasınız. Bilhassa konut kredisi aldığınız takdirde evin değerinin yüzde 20 veya 25’lik kısmını peşinat olarak ödüyorsunuz. Ancak, Birevim’de böyle bir zorunluluğunuz yok! Peşinat ödemeden de sisteme dahil olabilirsiniz. Peşinat ödemeyi seçtiğiniz takdirde ödemeleriniz daha erken bitecektir.

Birevim sayesinde Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olma şansına erişeceksiniz. Bayburt’ta yaşasanız dahi Türkiye’nin herhangi bir yerinden beğendiğiniz bir evi satın alabilirsiniz. Diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla ödemeleriniz vadenizden daha önce bitecektir. Son olarak, aylık taksit tutarlarınızda sonradan da değişiklikler yapabilirsiniz.

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. Salih Ateş Reply

    Organizasyon ücreti konusunda ne kadar bir rakam ödememiz gerekiyor belli mi yoksa eve göre mi belirleniyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

9 + eleven =