21 May, 2024

BİREVİM’de Ramazan bereketi kampanyası başladı

Birevim, avantajlı ve kendine has yöntemleri ile müşterilerine kolayca ev sahibi olma hakkını tanıyarak; birçok kişiyi ev sahibi yapmaya devam ediyor. Sunduğu kampanyalarla gelir durumu fark etmeksizin herkesin ev sahibi olması için çalışıyor. Peşinat sıkıntısı çekenlere sunduğu alternatif yöntemlerle onların ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Birevim onlara özgü ödeme seçenekleri sunarak kendi belirledikleri taksit tutarlarıyla ev sahibi olmalarına imkan tanıyor.

birevim faizsiz ev

NET %30 İNDİRİM

Aralıksız olarak kampanyalarına devam eden Birevim, Ramazan ayında da yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. ‘Bir evim olsun’ diyen herkesi sunduğu kampanyalarla ev sahibi yapmayı amaçlıyor. 240 aya varan vade seçenekleri ve kendine özgü alternatif ödeme yöntemleriyle tüm Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yanında oluyor. Birevim sunduğu Ramazan bereketi kampanyasında çalışma bedelinde net yüzde 30 indirim ve çok daha erken teslimat avantajı sunuyor. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen müşterileri aynı platformda buluşturan Birevim, tasarruf yöntemiyle müşterilerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Ramazan ayına özel çalışma bedelinde net yüzde 30 indirim fırsatı sunan Birevim’de çalışma bedeli, ev sahibi olmak isteyen kişilerin tercih ettiği yöntem ve ödeme planına göre şekilleniyor. Birevim, genel olarak müşterilerinden alınmak istenen gayrimenkulün yüzde 4,5 ila 12 arasında çalışma bedeli talep ediyor.

birevim
Paylaş