24 April, 2024

Birevim 411 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı Sunuyor

Toplumda her gruba yönelik ödeme yöntemleri geliştiren Birevim, avantajlı ödeme seçenekleri ve 240 aya varan taksit imkanı ile ailelerin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Dar ve orta gelirli aileler için Birevim, 411 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

birevim faizsiz ev

Peşinat ödeme zorunluluğu olmadan tasarruf yöntemiyle ev sahibi olmayı kolaylaştıran Birevim, müşterilerin kendi taksitlerini belirlemelerine olanak tanıyor. Kampanyaya ilişkin açıklamada bulunan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Dar gelirli bir aile 150 bin TL değerinde bir ev için ortalama 700 – 750 TL kira ödüyor. Bu ailelerimizden aldığımız geri bildirimler genellikle kira dışında 300 – 350 TL ödeyebilirim şeklinde oluyor. Normal şartlarda kira dışında ödenen bu tutarlarla ev sahibi olunamıyor. 453 kişilik tasarruf programımızı içeren bu kampanyamız sayesinde dar gelirli ailelerimiz peşinat vermediği takdirde evini teslim almadan önce 411 TL, aldıktan sonra 1006 TL ödeyerek 150 bin TL değerinde bin evin sahibi olabiliyorlar. Daha önce uyguladığımız ve hala uygulamakta olduğumuz 240 kişilik tasarruf programlarımıza giren bir kişi, peşinat vermeden 150 bin TL değerinde bir ev için evini teslim almadan önce 625 TL ödeme yapıyor.

Çiftçi sözlerine şöyle devam etti, “60, 80, 120, 180, 240, 360 veya 480 kişilik tasarruf programlarına dahil olarak, aylık ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirleyebilirsiniz. 411 TL, 500 TL, 1000 TL, 2000 TL, 3000 TL taksitlerden dileğinizi seçip kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz hiç peşinat vermeden ev sahibi olabilirsiniz. Birevim’in tasarrufla ev alma modeliyle faiz ödemeden, hiç fark vermeden hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde ev sahibi oluyorsunuz.”

Çiftçi: Bu kampanyamızda dar gelirli ailelere pozitif ayrımcılık yapmış olacağız

Birevim’in ev sahibi olmak herkesin hakkı sloganıyla hareket ettiğini söyleyen Çiftçi, dar ve orta gelirli ailelerinin gönüllerini fethedecek fırsatlar sunmak için çalıştıklarının altını çizdi. Kampanyamız ile hedef kitlemizi genişletip, uyguladığımız tasarruf yöntemlerinin alt gelir grubu tarafından da istifade edilir hale gelmesini arzuluyoruz. Özellikle dar gelirli aileler başta olmak üzere orta gelir grubunda bulunan ailelerin de küçük taksitler ödeyerek beğendiği evi hızlı, kolay ve ekonomik şekilde almasına olanak sağlıyoruz. Bu kampanyamızda dar gelirli ailelere pozitif ayrımcılık yapmış olacağız. Üstelik taksitleri küçültürken teslim tarih aralığını da mükemmel diyebileceğimiz seviyelerde tutuyoruz.

birevim
Paylaş