18 April, 2024

Birevim Araba Nedir? Birarabam

Araba almanın insanlar için maddi bakımdan ne kadar zor olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Araba almak isteyenlerin önünde iki seçenek bulunmaktadır. Nakit paraya sahip olanlar, diledikleri arabayı maddi güçleri yettiği takdirde parasını ödeyerek hiç zorlanmadan alma şansına sahip olurlar. Ancak, herkesin bir araba için istenilen nakit paraya sahip olması mümkün değildir. Bu insanların taksitle araba almaktan başka seçeneği yoktur. Taksitle araba alanlar, faiz va vade gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalırlar. Bu durumun farkında olan Birevim; düzenlediği araba kampanyaları sayesinde insanların faizsiz olarak araba almasını sağlar. Birevim kampanyalarından sonra Birarabam kampanyası düzenleyerek insanları mutlu eden Birevim; isteyen herkesin fark ödemeden 66 aya kadar vadeyle araba almasını mümkün kılmaktadır.

birevim faizsiz ev

Birarabam Araba Alma Yöntemleri

Birarabam; Birevim’in alt kampanyası olarak yıllardan bu yana varlığını sürdürmektedir. Birevim için düzenlenen kampanyaların hepsi Birarabam için de geçerlidir. Birarabam araba alma yöntemlerinin Türkiye’de herhangi bir benzeri yoktur. Faiz veya vade farksız araba sahibi olmak isteyenler çareyi Birarabam’a başvurmakta bulmaktadır. Birarabam araba alma yöntemleri sayesinde insanlar borçlarını daha erken bitirme şansına sahip olurlar. Birarabam araba alma yöntemlerinin en önemli özelliği, insanların arabaları gerçek fiyatıyla alma şansına sahip olmasıdır. Birarabam’da 66 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Oldukça küçük taksitler sayesinde hiçbir maddi zorluk yaşanmadan araba sahibi olmak mümkündür.

Buna ek olarak, Birarabam araba alma yöntemlerinde herhangi bir peşinat vermeye gerek yoktur. Türkiye’nin her yerindeki insanların bu kampanyadan faydalanması mümkündür. Ayrıca, bu kampanyalar sayesinde isteyenler sıfır, isteyenler ise ikinci el araba alma şansına sahip olurlar. Birarabam araba alma yöntemlerinin piyasadaki diğer araba kampanyalarından farkı; toplam borcun vadesinden önce bitmesidir. Birarabam, yıl içerisinde engellilere, şehit yakınlarına, gazilere ve kamu çalışanlarına özgü olmak üzere birçok kampanya düzenlemektedir. Birarabam araba alma yöntemleri sayesinde maddi durumu kötü insanların da araba alması mümkün olabilir. Birarabam’da 24, 36, 48, 66 kişilik tasarruf programına dahil olan kişiler, taksitlerini kendileri belirler. Ayrıca, peşinatlı veya peşinatsız araba sahibi olabilirler.

Birarabam Şubeleri

Birarabam’ın araba alma yöntemlerinden faydalanmak, Türkiye’nin her yerinde mümkün olmaktadır. Birarabam’ın Türkiye’nin birçok şehrine yayılmış şube ağı sayesinde herkes, istediği arabaya kavuşma şansı yakalar. Birarabam’ın Türkiye genelinde toplam 47 adet şubesi bulunmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası, Adana, Ağrı, Batman, Çanakkale, Diyarbakır, Erzurum, Giresun, Kahramanmaraş, Kocaeli, Manisa, Ordu, Van, Tekirdağ, Samsun, Sivas, Yalova, Tokat, Mardin, Konya, Osmaniye, Karabük, Hatay, Düzce, Eskişehir, Bitlis, Aydın, Çorum, Amasya, Adıyaman, Sakarya, Trabzon, Şanlıurfa, Malatya, Mersin, İzmir, Kayseri, Gaziantep, Isparta, Bursa, Elazığ, Denizli, Balıkesir, Ankara ve Afyonkarahisar şubeleri bulunmaktadır. Kısacası, isteyen herkes, kendisine en yakın Birarabam şubesine giderek araba sahibi olma şansına erişir.

Birarabam Şikayet ve Yorumları

Birarabam ile alakalı şikayet ve yorumlara bakıldığında insanların memnuniyet seviyesinin oldukça yüksek olduğunu görmek mümkün olacaktır. Bilhassa, Şikayetvar sitesinde Birarabam ile ilgili görüşler incelendiğinde memnuniyet düzeyinin %85 olduğu görülecektir. Birarabam; Birevim’in bir alt kuruluşudur. Büyük bir yatırım sonucu kurulmuş bir firma olduğu için müşterilerini mağdur etmesi söz konusu olmayacaktır. Çünkü, bu tip firmalarla iş yapıldığı zaman olumsuz geri dönüş alındığı takdirde sonraki müşteriler adına oldukça kötü bir referans olacaktır. Bu durumun farkında olan Birarabam, taahhüt ettiği şeylere birebir uymaya gayret eder. Çekilişlerde ve kura çekimlerinde kimsenin hakkı yenmez. Birarabam’da herkesin maddi gücüne uygun bir gruba yerleştirilmesine öncelik tanınmaktadır.

birevim
Paylaş

12 Comments

 1. Seval Yıldız Reply

  Birevim ve birarabam sistemini internette çok okudum ancak kendileriyle görüşüp net bilgi almak istiyorum ne kadar bekletilirim sanırım sıraya alıyorlar.

  1. Birevimolsa Reply

   Merhabalar, Birarabam firmasıyla iletişime geçtikten sonra veya form doldurduktan sonra gün içerisinde sizinle iletişime geçmekteler, Ancak kampanyalar, seçeceğiniz paket özelliğini karar verebilmek için Birevim şubelerine gitmeniz gerekecektir.

 2. Bayram Işık Reply

  Birevim’den pandemi öncesi aldım aracımı, sırayı çok beklemiyorsunuz açıkçası.
  İletişime geçtiğinizde onlar çok ilgili bir şekilde size dönüyorlar zaten

 3. Asya Şimşek Reply

  Birevim’in araba verdiğini bilmiyordum, ev konusunda çok tanıdığım kullandı bu sistemi ama araba kategorisinde de hizmet verdiklerini bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

13 + 13 =