16 June, 2024

Birevim firmasının çalışma mantığı nedir?

Birevim projesiyle diğer konut alma oranlarına göre daha düşük fiyatlarla konut alma imkanına sahip oluyorsunuz. Peki bu nasıl oluyor? Birevim firmasının çalışma mantığı nedir? Birevim sayesinde peşinat zorunluluğu ve yüksek taksitler ortadan kalkıyor. Faiz, vade farkı ve ek maliyet getiren kira yardımı uygulamasını Birevim yöntemi sizler için kaldırdı. Böylelikle alacağınız evin değeri ne ise onu ödemiş olursunuz. Birevim sizlere bu konuda üç farklı yöntem sunuyor. Üç yöntemde de müşteriler aldıkları evin fiyat bedeli dışında bir ödeme yapmazlar. Fakat Konut Değer Endeksli yöntem de müşteriler Merkez Bankası’nın her ay yayınladığı konut fiyat endeksine bağlı olarak ödemelerinde değişiklik yapabilirler. Müşterinin lehine olan bu değişiklik alacağınız evin değerini yükseltmektedir.

birevim faizsiz ev

Birevim İle Nasıl Ev Alınır?

Birevim projesi evinizin üzerinden herhangi bir fark almamaktadır. Birevim’in diğer taksitli ev alma projelerinden farkı çoktur. Bu proje sizler için daha uzun sürede taksit ödemesi imkanı da sunuyor. Eğer taksit ödemelerinizde zorlanırsanız Birevim size yine bir kolaylık sağlıyor ve ödemekte zorlandığınız o ayki taksit seçeneğini taksit atlatma yöntemi ile daha sonraki aylarda toplu olarak ödeyebilme imkanı sunuyor. Birevim ‘den aldığınız gayrimenkullerin değeri dışında kira yardımı gibi ek maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız. Birevim ‘den aldığınız evinizi diğer yöntemlere göre daha ucuza mal edebilirisiniz ve borcunuzu olması gerekenden daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Noter huzurunda belirlenen sıranız geldiğinde boş yere bekletilmez evinizi hemen teslim alabilirsiniz. Birevim ‘de siz değerleri müşterilerimiz Türkiye’nin her yerindeki satılık evi alabilirsiniz. Evinizi seçme hakkı tamamen size bırakılmıştır.

Birevim ‘de müşteriye verilen değer oldukça fazladır. Müşteriler istedikleri zaman ödeyecekleri taksitleri değiştirebilir evlerinin değerlerini yükseltip yada düşürebilirler. Müşterilerimiz kalan borçlarını da erken kapatma imkanına sahiptirler. Birevim ‘den aldığınız her ev sizin adınızadır fakat evinizin borcu bitene kadar satılamaz kaydı koyulur. Birevim yurtdışında yaşan müşterilerimiz içinde aynı imkanları sunmaktadır. Fakat yurtdışından yapılan başvurulara da Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ev verilmektedir.

Sizler de kolaylıkla ve düşük fiyatlarla, kolay ödeme imkanlarıyla ev sahibi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey Birevim ev almak için sayfamızdan sadece kimlik bilgilerinizle başvuru yapmaktır.

birevim
Paylaş