18 July, 2024

Cevahir sinema nerede,nasıl gidilir?

Cevahir sinema, Türkiye’nin en gözde alışveriş merkezlerinden olan İstanbul Cevahir Avm’de bulunuyor. 280 mağazası ve 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla en çok tercih edilen alışveriş merkezleri arasında bulunuyor.

birevim faizsiz ev

Cevahir sinema nerede, nasıl gidilir? sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. Cevahir sinema; vizyon filmleri, ferah salonları ve rahat koltuklarıyla sinemaseverler tarafından oldukça ilgi görüyor. Aynı zamanda İstanbul’un tek kapalı eğlence merkezini de bünyesinde bulunduran İstanbul Cevahir Avm ulaşım açısından da oldukça kolay bir konumda bulunuyor.

Cevahir sinemaya metro ile ulaşım sağlamak isterseniz “Şişhane-Taksim-Darüşşafaka” hattında hizmet veren metro hattını kullanmanız gerekir. Mecidiyeköy/Şişli durağında indikten sonra “Şişli Çıkışı” kullanılarak alışveriş merkezi içine doğrudan giriş sağlayabilirsiniz.

Cevahir sinemaya metrobüs ile ulaşım sağlamak isterseniz “Avcılar-Zincirlikuyu” veya “Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu-Avcılar” hattını kullanabilirsiniz. Mecidiyeköy durağında indikten sonra kısa bir yürüyüşle Cevahir AVM’ye ulaşabilirsiniz. Cevahir Avm, otobüs duraklarının bulunduğu Mecidiyeköy meydanından sağa dönerek Büyükdere Caddesine geçtikten sonra hemen ileride solda bulunmaktadır.

birevim
Paylaş