17 July, 2024

Gazi ve Şehit Yakınlarına Konut Müjdesi

Yeni bir almak istiyorsunuz ve bunu hiç para harcamadan yapmak istiyorsunuz. Bu evi çocuklarınızdan biri için düşünüyor da olabilirsiniz, yatırım için de almak istiyor olabilirsiniz. Peki, bu durumda ne yapmalısınız? Bankaya gitseniz, ödeme planında yıl arttıkça faiz de çok ciddi bir artış gösterecek. Fakat siz faiz ödemek istemiyorsunuz. Çalıştığınız banka ev kredinizin belli bir miktarını bankaya yatırmanızı istiyor. Siz peşinat da ödemek istemiyorsunuz. Peşinatsız ev kredisi almak istiyorsunuz, bunun da şartları size uymuyor çünkü peşinatsız ev kredisi veren banka bulamıyorsunuz. Bulsanız da projeleri beğenmiyorsunuz. Ve vazgeçiyorsunuz.

birevim faizsiz ev

Artık Vazgeçmenize Gerek Kalmadı!

Uzun bir süredir Türkiye’de farklı bir sistemle çalışmakta olan firmalar, emlak alımı için karar vermiş olan kişileri, faizsiz ve hiç peşinatsız olarak ev sahibi yapabilmektedirler. Bu sistem uzun süredir var olmasına rağmen özelikle son yıllarda daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bunda;

• Banka faizlerinin yükselmesi
• Bu sisteme inancın gelişmesi
• Birçok projenin bu sistemle çalışır olması

etkili olmuştur. Peşinatsız ev almak isteyenler, faiz ödemeden ev sahibi olabilmektedirler.

Ülkemizde son günlerde yaşanan terör olayları sebebiyle şehit ve gazi sayılarında artış olmuştur. Gazilerin ve şehit, gazi yakınlarının hayatlarının iyileştirilmesi, konut sahibi olmaları için bu projelerde onlara da çeşitli kampanyalar sunulmaktadır. Firmaların sunmuş olduğu ve rahatlıkla ev sahibi olmalarını hedefleyen bu kampanyalarda çalışma bedellerinde % 40’a varan indirimler sunulmaktadır.

KİMLER FAYDALANABİLİR

Bu kampanyalardan; gazilerimiz, gazilerimizin birinci derece yakınları ve şehitlerimizin birinci derece yakınları (Anne, baba, kardeş, eş ve çocuklar) yararlanabilmektedir. Bu fırsatları değerlendirerek hayallerindeki eve kolaylıkla sahip olabilirler.

birevim
Paylaş