21 May, 2024

İstanbul’da Yükselen Yeni Konut Projeleri

Günümüzde inşaat firmaları herkesi konut sahibi yapmak için birbirinden farklı projelere imza atıyor. Özellikle büyükşehirlerde tamamlanan projeleri, hemen teslim kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere sunuyorlar. Siz de inşaat projelerini takip ederek bütçenize en uygun projeden ev sahibi olabilirsiniz. Bu doğrultuda size yardımcı olacağını düşündüğümüz İstanbul’da inşa edilen yeni projeler hakkında bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Gümüş Panorma

Gümüş Panorama, Esenyurt’un merkezinde 11 blok halinde 18 bin 693 metrekarelik alanda inşa ediliyor. Projede 991 konut ve 97 dükkan bulunuyor. Gümüş Panorama’da 15, 25 ve 39 katlı olarak tasarlanan bloklarda 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunmaktadır. Gümüş Panorama, sunduğu sosyal olanaklar sayesinde ev sahiplerine benzersiz ayrıcalığın keyfini yaşatıyor. Projede, açık ve kapalı olmak üzere yarı-olimpik 2 tane yüzme havuzu, tenis kortu,basket sahası gibi sportif alanlar, fitness, spa salonu ve yaş gruplarına göre ayrıştırılmış çocuk oyun alanları yer alıyor.

Gümüş Panorama’nın ev sahiplerine sunduğu konforlu ve ayrıcalıklı yaşama Marmara Denizi ve Küçükçekmece gölü manzarası eşlik ediyor.

Gümüş Panorama, E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alması sebebiyle 3. Havalimanı’na ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna kısa sürede ulaşma imkanı sunuyor.

Akros İstanbul

Akros İstanbul, Ak Proje tarafından Beylikdüzü’nde D-100 Karayolu’na komşu konumda yükseliyor. E-5’in hemen yanında Kanatçı Ağa’nın yanındaki Beynova Hotel’in bulunduğu arazide yükselen Akros İstanbul’da daireler deniz ve göl manzaralı. İki blok halinde inşa edilen projede 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor. Projede 1+0 daireler 86 metrekare, 1+1 daireler 75 ila 107 metrekare, 2+1 daireler 111 ila 122 metrekare büyüklüklere sahip.

Akros İstanbul projesinde, açık otopark, kapalı otopark, açıkyüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, cafe, restoran, fitness center, basketbol sahası, volaybol sahası, çok amaçlı sosyal tesis alanı, yürüyüş alanları ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Satya Yayalar Pendik

Satya Yayalar Pendik projesi Anadolu Yakası’nın yatırım değeri yüksek bölgelerinden olan Pendik’te yükseliyor. 2018’de tamamlanacak olan proje Tem ve E-5 karayollarına yakın bir konumda yer alıyor. Satya Yayalar Pendik projesi Sabiha Gökçen Havalanına 4 kilometre, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 2 kilometre, Sabancı Ünivesitesi’ne 12 kilometre, Gedik Üniversitesi’ne 1 kilometre, Pendik Marina’ya 5 kilometre, Viaport AVM’ye 6 kilometre mesafede yükseliyor. 4 blok ve 362 daireden oluşan proje 12 bin metrekarelik arsa üzerine kurulu. Satya Yayalar Pendik projesinde 70 metrekarelik 1+1 daireler, 145 metrekarelik 3+1 daireler yer alıyor. Dairelerin haricinde projede 20 ticari ünite de bulunuyor.

Satya Yayalar Pendik projesi sosyal olanaklar açısından ev sahiplerine stresten uzak bir yaşam sağlıyor. Projede, &70 yeşil alan, Açık/ Kapalı yüzme havuzu, Sauna ve Buhar odaları, Fitness Center, Yürüyüş parkurları, Kamelya, Süs Havuzları, Kapalı Otopark ve Özel Peyzaj alanı bulunuyor.

Kameroğlu Metrohome Residence

Kameroğlu İnşaat tarafından inşa edilecek Kameroğlu Metrohome Residence İstanbul, Beylikdüzü’nde yer alıyor. Merkezi bir konumda yükselecek olan proje 112 dönümlük arsa üzerinde inşa edilecek. Proje bünyesinde aile tipi konutlar, rezidanslar, okul ve hastane yer alacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu projenin Mayıs ayında satışa sunulması bekleniyor.

Ondörtüç Pendik

Ondörtüç Pendik konut projesi, İnsay Yapı tarafından İstanbul’un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Pendik’te yükseliyor. Hem konumu hem de sosyal donatıları sayesinde yatırımcılara yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. 8 bin 878 metrekare arsa üzerinde yükselen projede 242 konforlu konut bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatiflerine sahip projenin 2017 yılında yatırımcılara teslim edilmesi hedefleniyor. Projenin kullanıcılarına sağladığı olanaklara arasında; çocuk oyun alanları, koşu parkuru, yürüyüş parkuru, 24 saat güvenlik, oturma alanları, kafeterya, dinlenme alanları, yüzme havuzu ve kapalı otopark yer alıyor. Konumu itibariyle de ulaşım avantajına sahip olan proje, hızlı feribot, Kartal Adalet Sarayı, Pendik Metrosu, Marmara Üniversitesi Hastanesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı yakın mesafede bulunuyor.

Ev sahibi olmak isteyen herkes Birevim ile Türkiye’nin her yerinden isteyen herkes beğendiği satılık herhangi bir gayrimenkulü alabilir! Birevim’in kendine özgü yöntemlerini kullanarak almak istediğiniz eve faiz, vade farkı, evin maliyetini artıran kira ödemesi ya da başka başka farklar ödemeden sahip olabilirsiniz. Aylık ödeyecekleri taksitleri de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Birevim ile gayrimenkul sahibi olanlar, aldıkları gayrimenkulü Türkiye şartlarında en uygun maliyetle, fark ödemeden alırlar, gayrimenkullerini ucuza mal etmiş olurlar.

Aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

fourteen − two =