24 April, 2024

60 Ay 0 Faiz Konut Projeleri

Konut üreticileri 20 yıl vadeli konut kampanyası ile İstanbul, Ankara ve Konya gibi illerde konut sahibi olmak isteyenlerin şansını arttırıyor. Üstelik 60 ay vadeli seçeneklerde 0 faiz uygulayarak faizsiz konut kredisi imkanı sağlıyor. Birçok inşaat firması bu kampanyaya destek veriyor. İstanbul, Ankara ve Konya’da kampanyaya katılan projeleri sizler için derledik. İşte 60 ay vade 0 faiz konut projeleri;

birevim faizsiz ev

İstanbul Projeleri

Skyland İstanbul

Eroğlu Gayrimenkul’ün yeni projesi Skyland İstanbul, Seyrantepe’de Türk Telekom Arena’nın hemen yanında yükseliyor. 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu projede 830 adet konut ve 504 adet ofis yer almaktadır. Skyland İstanbul, yatırımcısına ince detaylarla döşenmiş daireler, sosyal yaşam alanlarıyla stresten uzak bir hayat sunuyor.

Sur Yapı Tempo City

Kağıthane’de hayata geçirilen Tempo City projesi Sur Yapı imzası taşıyor. Sur Yapı Tempo City projesinde büyüklükleri 61 ila 193 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 217 konut bulunuyor.

Manzara Adalar

Son yıllarda İstanbul’un prim yapan bölgelerinden Kartal’da yükselen Manzara Adalar, İş GYO imzasıyla 5 blok halinde hayata geçiriliyor. Projede; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş 975 konut bulunuyor.

3. İstanbul Başakşehir

Başakşehir lokasyonunda yükselen 3. İstanbul projesi, bölgenin en büyük konut projesi olma ayrıcalığına sahip 40 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar bulunuyor. 3.Havalimanı’na yakın konumlanan konut projesi, 3. Köprü, Atatürk Havalimanı, Metrokent, TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve E-5 yakın mesafede yer alıyor.

Dekon Senkron

İstanbul’un genç ilçelerinden Ataşehir’de yükselen Dekon Senkron, tek blokta 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilmiş kusursuz teknik donatılarıyla yatırımcısına konforlu bir yaşam sunacak olan 170 konuttan oluşuyor. Dekon Senkron’da 106 ila 862 metrekare arasında değişen büyüklükte dükkanlar da bulunuyor.

Nef Sancaktepe

Timur Gayrimenkul imzası taşıyan proje İstanbul’un son günlerde yükselen ilçesi Sancaktepe’de inşa ediliyor. Nef Sancaktepe 1+1, 1.5+1, 2+1 ve 3+1, tipinde konutlardan meydana geliyor. Konumu ile dikkat çeken proje birçok eğitim kurumunun yanı sıra İstanbul’un dört büyük ormanının ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Nef Bahçelievler

İstanbul Avrupa Yakası’nın değerli semti Bahçelievler’de hayata geçirilen proje 44 bin 400 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Nef Bahçelievler’de 1+1, 2+1, 3+1 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri mevcut.

Ondörtüç

İstanbul Pendik’te yükselen Ondörtüç Pendik, inşaat sektörünün önde gelen firması İnsay Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile yatırımcısına prestijli bir yaşam sunuyor.

Kiler GYO Projeleri

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Kiler GYO, Referans Güneşli, Referans Kartal Kordonboyu, Referans Kartal Towes ve Referans Bahçeşehir olmak üzere 4 projesinde yatırımcısına 60 ay sıfır faiz imkânı sunuyor.

Resim İstanbul

Resim İstanbul projesi, Sancaktepe’de Ortadoğu Grup imzasıyla hayata geçiriliyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin sunulduğu projede 28 ayrı blokta 1.310 konut mevcut. Proje, yatırımcısına 60 ay sıfır faiz ile konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Yeni Nesil Eyüp

İstanbul Eyüp’te hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp projesi, Ortadoğu Grup imzasıyla 3 blok halinde inşa ediliyor. Projede 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar ve 60 ay sıfır faiz imkânı bulunuyor.

Mod İstanbul

Kentsel dönüşüm projeleriyle ön plana çıkan Kağıthane’de hayata geçirilen Mod İstanbul, Ortadoğu Grup imzası taşıyor. 115 konutun bulunduğu projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Ankara projeleri

Koordinat Çayyolu

Ankara’nın son yıllarda hızla gelişen ve değerlenen bölgelerinden biri olan Ümitköy’de inşa edilen projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daire seçenekleri bulunmaktadır.

İzmir projeleri

Mahall Bomonti İzmir

Türkerler Holding tarafından İzmir’in en gözde bölgelerinden Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikalık noktada hayata geçirilen Mahall Bomonti, yatırımcısına 60 ay 0 faiz imkanı sunuyor. 466 konut, 590 ofis ve 90 ticari birimin yer aldığı projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Konya projeleri

Temaşehir Konya

Konya’nın Meram ilçesinde Emlak Konut ve Torkam İnşaat imzasıyla inşa dilen Temaşehir Konya projesinde 2+1’den 6+1’e kadar farklı daire seçenekleri yatırımcısına sunuluyor. 130 ila 370 metrekare arasında değişen büyüklükte dairelerin bulunduğu projede 728 daire yer alıyor.

birevim
Paylaş

11 Comments

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Mehmet Bey,
   60 ay sıfır faiz kampanyasında peşinatla ilgili bir sınırlamadan bahsedilmemektedir.

 1. Yasin Aslan Reply

  60 ay 0 faiz iyi bir oran ancak peşinatta lazım diye düşünüyorum. Yoksa çok yüksek taksitler çıkar.

 2. Yılmaz Keskin Reply

  Çok güzel fırsatlar var gerçekten 0 faiz oranı çok iyi ama 60 ay çok kısa geliyor insana 🙂

 3. Demet Güneş Reply

  60 ay 0 faiz güzel oran ama fiyatlara bakılırsa taksit tutarları çok çok yüksek çıkıyor ya 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

fourteen − five =