15 June, 2024

Ağrı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Tüm dünya olarak pandemi sürecini yaşarken sağlıklı istediğimiz konforda bir eve sahip olmanın önemini de kavradık.  Ülkemizde bölgeler arası gelişmişlik farklarını azaltmaya yönelik devlet tarafından yürütülen politikalar mevcut.  Yerel ekonomik sorunların çözümüne yönelik birçok seçenek uygulamaya konmuştur. Bu oluşumlardan biri de kurulan ve Türkiye’nin en az gelişmiş bölgelerinden biri olan Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan illerinde faaliyet gösteren sistemlerden biridir.

birevim faizsiz ev

Devlet Kalkınma Ajansı kalkınmada yatırımların rolü ve öneminden hareketle; bölge şehirlerinde öne çıkabilecek potansiyel yatırım alanları ve bölgenin sosyo-ekonomik bir analizinin ortaya konmasını sağlamıştır. Yani bu da demek oluyor ki; Ağrı’da hem uygun fiyatlı hem de geleceğe yönelik yatırıma yönelik taksitle ev almak için kollarınızı sıvayabilirsiniz.

Ağrı’nın merkezi yâda köyleri fark etmez dilediğiniz yerde kredisiz taksitle ev satın alabilirsiniz. Ev almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ağrı’da Taksitle Nasıl Ev Sahibi Olabilirim?

Eğer küçük bir birikiminiz varsa peşinatlı yoksa peşinatsız şekilde kredisiz taksitle ev sahibi olabilirsiniz. Kredisiz şekilde küçük taksitler ile evinizin sahibi olmak çok zor değil! Tapunuzu alarak evinize yerleşmek için kredisiz taksitle ev avantajlarını değerlendirin.

Ağrı’da Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Seçenekleri 

Size hiç peşinatsız 444 türk lirasından başlayan taksitlerle kredisiz taksitle ev alma fırsatınız var desek; ne hissedersiniz? Faiz ve vade farkı olmadan üstelik taksitlerini kendinizin belirlediği bu sistem 30 yılı aşkın süredir birevim tarafından uygulanıyor.  Ev alma seçeneklerine birlikte göz atalım.

 • Kredisiz ve fark ödemeden faizsiz taksit seçeneği Birevim sistemlerinde yer alıyor. 310 kişiye kadar oluşturulabilen tasarruf programları var. İster orta ister alt gelir gurubunda buluna kişiler küçük taksitler ile ev sahibi olabilir.
 • Ev aldınız diyelim; borcunuz erken bitirmek ister misiniz? Peşinatsız ödeme yapabilmeniz için öncelikle 246 kişilik tasarruf programında yer almanız gerekiyor. . Taksit tutarlarınız çok küçük olabiliyor. Bu sebeple toplam borcu teslim tarihine göre 84 ile 101 ay arasında tutabiliyorsunuz. Elbette peşinatsız seçenekler bulunuyor. Ancak peşinat ödemek isterseniz borçlarınız daha erken bitebiliyor.

Bu sistemde tasarruflarınızın değeri artıyor ve ister sıfırdan ister 2. El bir eve sahip olmak için sadece 444 lira’dan başlayan fiyatları seçebilirsiniz.

birevim
Paylaş

10 Comments

 1. Ramazan Demir Reply

  Kredisiz ve faizsiz ev sahibi olmak gerçekten güzel fırsat, imkanı olanların çok ertelememesi gereken bir şey 🙂

 2. Nilgün Kılıç Reply

  Fırsatı olanlar gerçekten başvurmalı, faiz yok, peşinat yok, taksit taksit kira öder gibi ev sahibi oluyorsunuz

 3. Yeşim Şimşek Reply

  Birevimin ülkemizin her yönünde şubesi olması gerçekten çok iyi, kurulalı 4-5 sene oldu ve ülkede bu kadar şube açan başka rakibi yoktur 🙂

 4. Melike Öztürk Reply

  Faizsiz ev sistemlerinde aşamalar ne kadar sürüyor? Başvuruyu yaptık diyelim ne zaman sonuçlanıyor?

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Melike Hanım,
   Başvuru ardından aynı gün içinde ve yahut en geç ertesi gün dönüş yapılmaktadır.

 5. Aynur Arslan Reply

  Kredisiz, banka faizi ve gereksiz dosya masrafları olmadan ev sahibi oluyorsunuz 🙂 Tek dezavantajı biraz beklemek sayılabilir 🙂

 6. Halil Aslan Reply

  Faizsiz kredi seçenekleri günümüzde çok popüler ve çok mantıklı. Kolayca ev sahibi olabilmek çok büyük fırsat 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

9 − 6 =