15 June, 2024

Ankara Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ankara gibi Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisinde oturuyorsanız ve kısa sürede ev sahibi olmak istiyorsanız bir an önce Birevim dünyasına adım atmalısınız. Birevim; birlikte tasarruf finansı yöntemiyle tüketicilerin küçük birikimlerle ve borçlanmadan ev sahibi olmasını sağlayan bir sistemdir. 18 yaşını dolduran her bireyin bu sisteme katılma hakkı vardır. Ankara kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için en uygun seçenek olduğunu söylemek gerekir.

birevim faizsiz ev

Birevim’in Avantajları Nelerdir?

Birevim ile ilgili aklınızda herhangi bir şüphe olmamalı! Taksitle ev almak adına en iyi ve güvenilir seçeneklerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Güçlü sermaye yapısı ile tüketicilerin tasarruflarını güvende tutmaktadır. Bunun yanı sıra, hem il hem de ilçe bazında son derece yaygın şube ağı vardır. Bu sayede, aklınıza takılan soruları Birevim çalışanlarına sorabilirsiniz. Kısa sürede sisteme katılabilirsiniz. Ev sahibi olmak için ihtiyaç duyduğunuz birikim tutarına bireysel tasarruflar yerine birlikte tasarruf yöntemiyle ulaşma şansına erişebilirsiniz.

Birevim; müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. En başta belirtilen ödemelerin dışında herhangi bir ek ödeme ile karşılaşmayacağınızı da ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, faiz, vade farkı ve ara ödeme gibi ek maliyetlerin hiçbirisine Birevim’de rastlayamazsınız. Birevim’de uzun vade imkanının olması sayesinde tasarruflarınızı çok geniş bir zaman aralığında ödeme şansına erişirsiniz.

Birevim’in en büyük avantajlarından birisi de geniş tasarruf programı seçeneklerinin olmasıdır. Bütçenizi dikkate alarak size en uygun aylık ödeme tutarını belirleyebilir, bu sayede size hitap eden tasarruf programına katılabilirsiniz. Ayrıca, hem erken teslim hem de uygun maliyet avantajından faydalanabilirsiniz.

Birevim Neler Vaat Eder?

Birevim; hedeflediğiniz tasarruf tutarına en kısa sürede ulaşmanız noktasında size yardımcı olmaktadır. Tasarruf planınızın taksitlerini kendi bütçenize uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Teslim tarihinizi önceden biliyor olmanız sayesinde ihtiyacınız olan ürün ve hizmetin alınmasını sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak, tasarruf tutarınızı gerek duyduğunuz finansmanı dikkate alarak arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Birevim’de tüketicilerin tüm hakları hukuksal olarak garanti altına alınmaktadır. Bu süreçte, tasarruf sahiplerinden hiçbir şekilde faiz, vade farkı ve ara ödeme gibi herhangi bir ek ödemenin alınmayacağı hukuki açıdan garanti edilmektedir. Yalnızca operasyonel giderlerin karşılanması ve hukuki prosedürlerin en iyi şekilde işlemesi adına belirli bir miktarda hizmet bedeli alınmaktadır. Hizmet bedeli bir defaya mahsus olarak alınmakla beraber söz konusu tasarruf tutarına ve yöntemine göre yüzde 6,9 ila yüzde 12,9 arasında farklılık göstermektedir.

Birevim’e ev dışında araba, arsa gibi ihtiyaçlarınız için de başvurabilirsiniz. Ancak, küçük tasarruflarla ev sahibi olmanın Birevim ile özdeşleştiğini söyleyebiliriz. Birevim’de tüketicilerin kendi bütçelerine uygun olanı seçmesi adına dört farklı tasarruf yöntemi yer almaktadır. Sıra tespitli, sıra tespitli 2, serbest planlı ve büyüyen tasarruf planı ile farklı seçenekler sunulmaktadır.

birevim
Paylaş

4 Comments

    1. Birevimolsa Post author Reply

      Merhaba Melike Hanım,
      Faizsiz sistemlerde ev bedelinin dışında bir kereye mahsus hizmet bedeli tahsis edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

9 − 6 =