21 May, 2024

Birevim Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

Birevim hız kesmeden herkesi ev sahibi yapmaya devam ediyor. Binlerce şubesi ve uzman kadrosu ile kaliteli hizmeti sizlere sunuyor. Birevim genel müdürlük tarafından yönetilen bu sistemin tamamında sizin düşünceleriniz ve istekleriniz temel alınıyor. En uygun fiyat ve fırsatlara dilediğiniz eve sahip olma fırsatı Birevim ile size geliyor.

birevim faizsiz ev

Birevim Hakkında

Birevim 2016 yılında kurulmuş, tasarruf desteği sağlayan özel sistemi ile kişilerin ev, iş yeri ya da taşıt ihtiyaçlarına kavuşmasına yardımcı oluyor. Hazırladığı bireysel planlar ve müşteri odaklı yaklaşımı ile Birevim şubeleri kesintisiz olarak hizmet veriyor.

Birevim bazı illerde 1, bazı illerde ise 1’den fazla şube bulunduruyor. Türkiye’nin her yerine hizmet veren şubelerimiz sizin için en iyi tasarruf planını oluşturarak kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Haftanın 7 günü hizmet veren Birevim çalışma saatleri sabah 09:00’den, akşam 20:00’a kadardır. Bu çalışma saatleri içerisinde şubelerimize ulaşarak borçlanarak değil tasarruf yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim Genel Müdürlüğü

Birevim genel merkez şubesi İstanbul Ataşehir’de yer alıyor. Tam adresi Küçükbakkalköy mahallesi Merdivenköy Yolu Caddesi No:2/a Ataşehir/ İstanbul’dur. Genel merkezin çalışma saatleri ise hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 18:30 arasındadır.

Birevim yönetim kurulu başkanı Murat Çiftçi iken genel müdür Av. Mahir Orak’tır. Birevim genel müdürlüğüne ulaşmak istiyorsanız 0216 339 01 11 numaralı telefondan çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Başvuru ya da şikayetlerinizi doğrudan genel müdürlüğe yapabilirsiniz. Ancak bu işlemler için size en yakın olan şubeleri de tercih edebilirsiniz. Var olduğunuz ildeki en yakın şube dilediğiniz her işlem için gerekli olan hizmeti sunacaktır.

Birevim Şubeleri

Birevim neredeyse Türkiye’nin her yerinde şubeye sahiptir. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Batman, Bitlis, Bursa, İstanbul, Çorum, Denizli ve başka birçok ilde Birevim şube bulunuyor. Birevim ile ilgili tüm konularınızı şubelere iletebilirsiniz.

Birevim şube bilgileri içerisinde 137’den fazla şube bulunuyor. Bu şubelerde ise 1540’dan fazla çalışan vardır. Çalışanların %47’si kadınlardan oluşan eşitlikçi bir kuruluştur. Her şubenin adresi ve iletişim bilgileri değişiklik göstereceği için ilinizde bulunan şubelere göz atabilirsiniz. Tüm çalışanlar sizin memnuniyetinizi sağlayacak uzman personellerdir.

Eğer size yakın bir Birevim bulunmuyorsa ya da nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız 444 23 53 numaralı telefon ile müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Birevim’e Nasıl Ulaşılır?

Birevim ile iş birliği kurarak hayalinizdeki taşınmaz ya da aracınıza sahip olmak istiyorsanız ilinizde bulunan şubelerimize ziyaret düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz de;

  • Birevim internet adresine giriş yaparak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu bize iletmenizin ardından size en yakın şubemiz sizinle iletişime geçecektir.
  • 444 23 53 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Ancak işlemlerin gerçekleştirilmesi için şubelerimize gelmeniz gerekir. Böylece detaylı görüşme yapılarak sizin için en uygun olan plan oluşturulur.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

18 − 7 =