15 June, 2024

Birevim Mayıs Kampanya Avantajları Nelerdir?

Her yıl binlerce kişiyi ev ve araba sahibi yapan Birevim 2021 yılı ikinci yarısına tasarruf şenliği kampanyası ile girdi.  Birevim tasarruf finansmanı yapan en güvenilir şirketlerden biridir.

birevim faizsiz ev

Birevim, korona virüs nedeniyle yeniden yavaşlayan konut sektörünü 2021 tasarruf şenliği finansmanı kampanyası ile tekrar canlandırdı. Bu kampanyada konut satın almak isteyen vatandaşlarımıza faizsiz ve küçük taksitlerle ev sahibi olmanın yollarını açıyor.

Ev kampanyaları arasında en güvenilir ve en uygun finansman desteği olarak öne çıkan Birevim, peşinatlı veya peşinatsız modelleri ile bütçenize ve aylık ödeme tutarınıza karar verme ve evinizi kısa sürede satın alma imkanı sunuyor. Birevim, ikinci el veya yeni ev kampanyaları olarak 2021 tasarruf şenliği kampanyasını sunuyor. Okumaya devam edin birbirinden avantajlı kampanya detaylarına aşağıda yer vereceğiz.

Birevim Tasarruf Şenliği Kampanyası Fırsatları Nelerdir?

Birevim tasarruf şenliği kampanyası kapsamında;

yeni müşteri için her 1.000 Türk lirası ek ödemeye ekstra çekiliş hakkı var. Üstelik her ekstra tasarruf taksiti ödemesine %10’a varan tasarruf katkı payı avantajı da mevcut.  Yeni açılacak tasarruf gruplarında (60-180 kişilik) çalışma bedeli %5,99 düşüyor, bu da demek oluyor ki; %50 indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

Şu ana kadar görülmemiş kampanya avantajları arasında neler var neler! Öncelikle çekiliş hakkınızdan bahsedelim! Aşağıda isimleri yer alan büyük ödüllere ait çekilişe katılma hakkı!

  • 2 adet megane,
  • 23 Iphone 12,
  • 223 adet 1000 Türk lirası değerinde market çeki ödülü,

Birevim tasarruf şenliği kampanyasında mevcut müşterisi için ne gibi fırsatlar sunuyor? Detaylar için: https://www.birevim.com/landing/tasarruf-senligi/

Her 1.000 TL ek ödemeye %10 tasarruf katkı payı ve çekiliş hakkı veriyor. Bitmedi ayrıca, tahsilat barışı ile atlanan ya da ödenmeyen taksitlerin ödenmesi durumunda teslimat temrininin öne çekilmesi fırsatlarını sunuyor.

Birevim ile ev alma sistemi nasıl işler?

Öncelikle ev fiyatına göre tasarruf tutarınıza karar verir ve peşinatlı veya ödemesiz modellerden herhangi birini tercih edersiniz. Daha sonra ödenecek aylık taksit tutarlarını ve vade dönemini bütçeniz doğrultusunda belirlemeniz gerekir. Tasarruf tahsis tarihiniz karşılıklı hukuki güvenceler esas alınarak sözleşmenin imzalanmasını takiben noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenir. Çekiliş istemiyorsanız Birevim Çekilişsiz Ödeme yöntemlerinden birine de dahil olabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eighteen − 7 =