18 July, 2024

Birevim Müşteri Hizmetleri – Birevim İletişim Bilgileri

Birevim, sunduğu kaliteli hizmetin yanında müşterilerinin geri dönüşlerini de önemsiyor. Gerçekleştirdiğiniz planlama işlemi ya da gerçekleştirmek istediğiniz program için çeşitli yollarla Birevim müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Şikayet, öneri, danışma ya da sorularınızla ilgili tüm konularda desteği müşteri temsilcilerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Birevim Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Birevim ile iletişim kurarak herhangi bir konuda soru sormak istiyorsanız Birevim telefon numarası olan 444 23 53’ü kullanabilirsiniz. Bu telefon numarası ile ulaşacağınız müşteri temsilcimiz telefon üzerinden gerçekleştirilebilecek bütün işlemleri dilediğiniz yerden yapmanıza yardımcı olacaktır.

Dilerseniz de birevim ekibinin sizi araması için bir talep oluşturabilirsiniz. Bunun için Birevim online sitesi içerisinde bulunan “İletişim” bölümüne girmeniz gerekiyor. “Sizi Arayalım” bölümüne adınızı, soyadınızı, e-mail adresinizi ve telefon numaranızı yazmanız önemlidir. Ayrıca hangi konu hakkında konuşmak istediğinizi belirterek dilerseniz sizi arayacak kişiye ilgili bir not bırakabilirsiniz. Böylece doğrudan sizinle ilgilenecek olan personelimiz kısa sürede isteğinizi gerçekleştirecektir.

Birevim İle İletişim Kurabileceğiniz Yollar

Birevim iletişim için farklı yollar bulunuyor. İletişim kurmak için;

  • Size en yakın olan şubeyi arayabilir ya da doğrudan şubeye gidebilirsiniz.
  • 444 23 53 numaralı telefonu kullanarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.
  • “Sizi Arayalım” bölümünü kullanarak Birevim personellerinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.
  • Birevim resmi web sitesi üzerinden başvuru formu oluşturarak en yakın şubenin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Başvuru formunda adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı ve yaşadığınız il / ilçeyi girmeniz dahilinde sizin için en uygun şube bulunur.
  • 0216 339 01 11 numaralı telefondan Birevim genel müdürlüğüne ulaşabilirsiniz.
  • birevim.com adresini ziyaret ederek tüm şubelerin telefon numaralarını ve adreslerini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri ile de iletişimi geçebilirsiniz.

Birevim Başvuru, Öneri ve Şikayet

Birevim başvuru, öneri ve şikayetlerinizi Birevim müşteri temsilcisi ile görüşerek iletebilirsiniz. Planlamanız ile ilgili tüm detayları müşteri temsilcilerine danışarak öğrenebilmeniz de mümkündür.

Eğer Birevim müşterisi iseniz tüm iletişim işlemlerinizi Birevim işube üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İşubede ödemelerinizi gerçekleştirebilir ya da ödeme planınıza dair detayları öğrenebilirsiniz. Bunun için TC kimlik no ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Aklınızda soru ya da sorunlar bulunuyorsa dilerseniz 444 23 53 numaralı telefon ile Birevim çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi tüm isteklerinizi değerlendirerek çözülmesi için gerekli yöntemleri sağlayacaktır. Dilerseniz çağrı merkezine ulaşarak planınızın güncel durumu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Birevim Şubelerine Nasıl Ulaşılır?

Birevim şubelerine ulaşmak istiyorsanız size en yakın şube ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Hafta içi 09:00 – 18:30 saatleri arasında doğrudan şubeye giderek ya da şubenin telefon numarasından ulaşmanız gerekiyor.

Bu yöntemlerin dışında Birevim’in müşteri hizmetleri numarasından size en yakın şube hakkında bilgi alabilirsiniz. Birevim’in internet sitesinde bulunan başvuru formunu da doldurabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four × five =