21 May, 2024

Birevim’e Stevie Awards’tan Başarısı İçin 4 Ödül

Faizsiz firmalardan bir tanesi olan Birevim firması, 2020 yılında gerçekleştirilen “MENA Stevie Awards’’ programından 4 tane daha ödül aldı. Firma daha önce 2017, 2018 ve 2019 yıllarında da 10 tanesi Stevie Awards’tan olmak üzere toplam 15 ödül kazandı. Böylelikle firma 2020 yılında kazandığı 4 ödülle birlikte 3 buçuk yıllık tarihinde toplam 15 ödül kazanmış oldu. Firmanın 19 ödülünden 14 tanesinin Stevie Awards’tan alınmış olması ise oldukça dikkat çekici. Birevim firmasının 2020 yılında kazandığı 4 ödülden 3’ü altın ve 1’i de gümüş olarak dikkat çekiyor.

birevim faizsiz ev

Firmanın dikkat çeken ve sektöre dinamizm getiren en önemli projesinin “Sürdürebilir Tasarruf Finansmanı” projesi olduğu uzmanlar tarafından belirtilmekte. Firma bu projesi ile 17 ülkeden 12 projenin incelendiği 2020 MENA Stevie Awards yarışmasında, “Yenilikçilik”, “Yenilikçi Yönetim” ve “Yenilikçi Müşteri İlişkileri” konularında altın, “Pazarlama” konusunda ise gümüş ödüle layık görüldü.

Birevim Genel Müdürü Mahir Orak’tan Konu ile İlgili Açıklama

MENA Stevie Awards ödüllerindeki başarısı ile dikkat çeken Birevim firmasının Genel Müdürü Mahir Orak konu ile açıklamada bulundu. Firma müdürü yaptığı açıklamada aldıkları ödüllerin kendilerini çok onurlandırdığını ancak kendilerini en çok mutlu eden şeyin müşterilerinin yüzlerinde olan güven ve mutluluk ifadesi olduğunu söyledi.

Birevim firması kazandığı ödülleri 21 Mart tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenecek ödül töreni ile kabul edecek.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

19 + eighteen =