16 June, 2024

Emaar Square’in Reklam Yüzü  Burak Özçivit Oldu!

Başarılı Oyuncu Burak Özçivit, Reklam filminde Körfez ülkelerindeki hayranlarını İstanbul’u Emaar Square’de yaşamaya davet ediyor.

birevim faizsiz ev

Dünyanın sayılı gayrimenkul geliştirme şirketlerinden olan Emaar, Türkiye hem de Körfez ülkelerinde milyonlarca hayranı olan Burak Özçit’le çalışmaya başladı. Emaar Square’in, Körfez ülkelerinde vizyona giren reklam filminde, Burak Özçivit, İstanbul’un tanıtım elçisi  olarak karşımıza çıkıyor.

Oyuncu, reklam filminde, Körfez ülkelerindeki hayranlarını İstanbul’u Emaar Square’de yaşamaya davet ediyor. Emaar Square, kampanya atağıyla  Körfez ülkelerinden ağırladığı turist sayısını 1 yıl içinde sektör ortalamasının 3 katına çıkarmayı hedefliyor.İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi olan proje, aynı zamanda konut ve ofis alanlarını da bünyesinde barındıran bir yaşam merkezi sunuyor.

AVM, Dakikada 100 Ziyaretçi Ağırlayacak!

Emaar Square’in, Burak Özçivit’li reklam filmi Türkiye ile eşzamanlı Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez ülkelerinde yayınlanmaya başladı. Öte yandan, Türk ve yabancı hayranları, sonbaharda ünlü oyuncu ile Emaar Square’de tanışma imkanı da bulacak.

Emaar Square’den yapılan açıklamada, Körfez Bölgesi’nden gelecek turist ve yatırımcıların ilgisini çekmek için Burak Özçivit ile çalışmanın tercih edildiği  vurgulandı. Emaar Square, dünyanın en büyük ve 80 milyon ziyaretçisi olan The Dubai Mall’un geliştirici Emaar Properties’in İstanbul’daki  ilk alışveriş merkezi olma özelliğine sahip.

Yılda 25 milyon ziyaretçi ağırlamayı hedefleyen Emaar Square; Gucci, Cartier ve Hermes gibi lüks dünyasının ünlü markaları ile Türkiye’de ilk mağazasını açan Galeries Lafayette’i bünyesinde barındırıyor. Öte yandan Emaar Square, Emaar Akvaryum, Sualtı Hayvanat Bahçesi, Anadolu yakasının ilk 4DX sinemasıyla ziyaretçilerine keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

birevim
Paylaş