Ekonomi HaberleriFaizsiz Ev

Eminevim 2020 Yılı İçin 500 Yeni Personel Alacak

Emin Gurup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün açıklamaları kapsamında, ‘’ Eminotomotiv ve Eminevim olarak %60 oranında büyümeyi 2019 yılı içerisinde yakaladık. 120 şubemiz ile Türkiye genelinde hizmet verirken, 2020 yılı içerisinde 150. Ofisimizi açmayı planlıyoruz. ‘’ ifadelerini kullandı. Bu amaç kapsamında ise yani şubelerde çalışmak üzere 500 personelin işe alınacağı açıklandı.

birevim-reklam

Eminevim’in Türkiye Ekonomisine Katkıları Neler Oldu?

Eminevim aileleri araç sahibi yaparken, teslimatları kapsamında Türkiye ekonomisine 3,5 milyarlık katkıda bulunduklarına değindi. 2019 yılında 1,5 milyar dolar rakamında sözleşmeye imza atan firma, 140 yeni müşterisine ev ve araç teslimatlarını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Firma tarafından, önümüzde yer alan 6-7 senelik süreç kapsamında Türkiye ekonomisine 35 milyar liranın üzerinde katkı sağlanması hedeflendiği belirtildi.

Türkiye’de 300 bin TL rakam değerine sahip bir  konut almak isteyen vatandaşların kredi kapsamlarında 600 bin TL rakamına varan geri ödeme yapmak zorunda kaldıkları, Eminevim’in tasarrufa dayalı sisteminde ise % 10 organizasyon bedeli kapsamında maksimum 330 bin TL geri ödeme ile konut alımından yararlanıldığına firma tarafından değinildi.

Eminevim 2020 Yılı Yeni Kampanyası

Ev ve araba alma amaçları olan ve birikim gerçekleştiren vatandaşlar için uygun ödeme sistemleri suna Eminevim firması, 2020 kampanya dönemine giriş yaptıklarını ve 120 aylık süre kapsamında 30. ayda vatandaşları ev sahibi yapacaklarını açıkladı. Türkiye’de faizi sistemlerinde yaşanan en büyük problemin faiz ödemlerinin el birliği ile desteklememsi olduğuna değinen Emin Gurup Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Üstün, projeleri kapsamında bu problemin aşıldığını belirtti.birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Ekonomi Haberleri

Kredi Faizleri Yükseldi Mi? Kredi Faizleri Son Durum

Faizsiz Ev

Faizsiz Ev Alma Sistemi Güvenli mi?

Faizsiz Ev

Faizsiz ev alma sistemi yoğun ilgi görüyor

Faizsiz Ev

Aylık 1000 TL'ye Ev Alınabilir Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir