17 July, 2024

Eminevim 2020 Yılı İçin 500 Yeni Personel Alacak

Emin Gurup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün açıklamaları kapsamında, ‘’ Eminotomotiv ve Eminevim olarak %60 oranında büyümeyi 2019 yılı içerisinde yakaladık. 120 şubemiz ile Türkiye genelinde hizmet verirken, 2020 yılı içerisinde 150. Ofisimizi açmayı planlıyoruz. ‘’ ifadelerini kullandı. Bu amaç kapsamında ise yani şubelerde çalışmak üzere 500 personelin işe alınacağı açıklandı.

birevim faizsiz ev

Eminevim’in Türkiye Ekonomisine Katkıları Neler Oldu?

Eminevim aileleri araç sahibi yaparken, teslimatları kapsamında Türkiye ekonomisine 3,5 milyarlık katkıda bulunduklarına değindi. 2019 yılında 1,5 milyar dolar rakamında sözleşmeye imza atan firma, 140 yeni müşterisine ev ve araç teslimatlarını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Firma tarafından, önümüzde yer alan 6-7 senelik süreç kapsamında Türkiye ekonomisine 35 milyar liranın üzerinde katkı sağlanması hedeflendiği belirtildi.

Türkiye’de 300 bin TL rakam değerine sahip bir  konut almak isteyen vatandaşların kredi kapsamlarında 600 bin TL rakamına varan geri ödeme yapmak zorunda kaldıkları, Eminevim’in tasarrufa dayalı sisteminde ise % 10 organizasyon bedeli kapsamında maksimum 330 bin TL geri ödeme ile konut alımından yararlanıldığına firma tarafından değinildi.

Eminevim 2020 Yılı Yeni Kampanyası

Ev ve araba alma amaçları olan ve birikim gerçekleştiren vatandaşlar için uygun ödeme sistemleri suna Eminevim firması, 2020 kampanya dönemine giriş yaptıklarını ve 120 aylık süre kapsamında 30. ayda vatandaşları ev sahibi yapacaklarını açıkladı. Türkiye’de faizi sistemlerinde yaşanan en büyük problemin faiz ödemlerinin el birliği ile desteklememsi olduğuna değinen Emin Gurup Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Üstün, projeleri kapsamında bu problemin aşıldığını belirtti.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × four =