15 June, 2024

Eminevim Firmasının Sahibi Kim?

Eminevim ülkemizde faizsiz ev alma hizmetini ilk kez verenlerin başında geliyor. Ülkemizde bu hizmeti 30 yıldır veren şirket şu an büyük bir yapıya sahip olsa da bu fitilin ateşlenmesini sağlayan bir kişi bulunuyor.

birevim faizsiz ev

Eminevim kimin sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Günümüzde BDDK tarafından denetlenen en az 100 milyon TL öz sermayeye sahip, 30 yılı aşan ve 200 binin üzerinde insanın ev sahibi olmasına imkan veren şirketin ilk adımlarını atan insan şu an aramızda bulunmuyor. Ancak onun attığı bu adımlar gün geçtikçe büyüyor ve binlerce insanın faiz ödemeden istediğine ulaşmasına imkan sağlıyor.

Eminevim Kimin?

Eminevim kimin sorusunun sahibi için şuan tek bir kişiyi göstermek yanlış olacaktır. 1991 yılında Emin Otomotiv olarak sektöre giren, 1992 yılında el birliği sistemini devreye alan şirketin kurucusu rahmetli Abdurrahman Emin Üstün’dür.

2019 yılında vefat eden iş adamı büyük bir oluşumun ilk adımlarını 1991 yılında atmayı başarmıştır. Yıllar içerisinde üstüne koyarak günümüzde kendi sektörünün en büyük şirketinin faaliyetine devam etmesini sağlamıştır. 1951 yılında Bolu şehrinde dünyaya gelen iş adamı tüm hayatı boyunca birçok şirket kurmuş ve varlıklarını sürdürmelerini sağlamıştır.

1992 ile 2005 yılları arasında otomobil sektöründe uyguladığı el birliği sistemini 2005 yılında konut sektörüne de taşımıştır. İlk adımda 40 şube ile başlayan şirketin günümüzde 100’ün üzerinde şubesi ve binlerce çalışanı bulunmaktadır.

Eminevim Kuruluş Tarihi

Eminevim kimindir sorusunun cevabını aldıktan sonra kuruluş sürecini de incelemek gerekiyor. Eminevim kuruluş tarihi olarak 1991 yılı işaret ediliyor. Şirketin kuruluş tarihi bu olmakla birlikte el birliği sistemi 1992 yılında devreye alınmıştır. 2005 yılına kadar sadece otomobil için bu sistem uygulanmıştır. 2005 yılında alınan kararla birlikte şirket bu sisteme ev alımını da eklemiştir.

100 ve 120 ay seçeneklerinin sisteme eklenmesi, konut sektöründe olan alternatifi oluşturmaları başlangıçta zorlanmalarına sebep oldu. Ancak uzun vadeli süreçte insanların bu alternatife olan inançlarının artmasıyla birlikte binlerce kişinin araba ve ev sahibi olmaları sağlanmış oldu.

2015 yılında 90 bin teslimat sayısına ulaşan şirket, 2016 yılında 25 yılını binlerce iş ortağıyla birlikte doldurmayı başarmıştır. 2021 yılında alınan kararla birlikte sektörün en büyüğü ve en sağlam şirketi olmaya devam ediyorlar.

Eminevim Kampanya Hizmetleri

Eminevim’in kısaca tarihini ve kim tarafından günümüze kadar getirildiğini öğrendikten sonra kampanyalarına da bakmakta fayda var. Hem ev hem de araba almak isteyenlere faizsiz bir sistem ile yardımcı oluyorlar.

Bu sistemi çekilişli ve sabit tarihli olarak kullanmanıza olanak sağlanıyor. Tabi aylık taksit miktarınız, ödeme planınız, peşinat miktarınız ve katılım payınız gibi birçok detayı da bakmanız gerekiyor. Bu konularda dikkatli olarak hayallerinizi rahatça gerçekleştirme şansınız var.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

14 + nineteen =