18 July, 2024

Fuzulev BDDK’ya Bağlı Mı?

Fuzulev güçlü yapısı, yılların vermiş olduğu deneyimle insanlara hizmet sunmaktadır. Basit yapısı sayesinde binlerce insanın faizsiz bir şekilde ev almasına, araba almasına ve gayrimenkul yatırımı yapmasına olanak tanımıştır. Bu konuda insanların en çok merak ettikleri soru Fuzulev BDDK’ya bağlı mı şeklinde olmaktadır.

birevim faizsiz ev

2021 Mart ayında çıkarılan yasa ile bu sektörde büyük bir değişikliğe gidilmiştir. Kanunda yer alan şartları sağlayan şirket sayısı 30’dan fazlayken bir anda 8’e kadar gerilemiştir. BDDK Fuzulev yapısını şartları sağladığından dolayı sisteme dahil etmiştir. Yani şirketin artık lisanslı bir şekilde hizmetlerini sunmaya devam ettiğini rahatça söyleyebiliriz.

Fuzulev Yasal mı?

Fuzulev yasal mı sorusunun cevabı net bir şekilde “evet” oldu. Alınan kararların ardından tasarruf finansmanı sektöründe yer alan şirketler için çok büyük bir düzenlemeye gidildi. Bu düzenlemenin ardından sektörde birçok şirketin kapatılmasına veya tasfiye edilmesine karar verildi.

Fuzulev bu kapsamda kendini kanıtlamayı başaran birkaç şirketten birisi oldu. Bu durum aslında şirketin yıllardır standartların üzerinden yani olması gerektiği şekilde insanlara hizmet verdiği anlamını taşıyor. Fuzulev BDDK tarafından almış olduğu lisans ile rahatça işlerini yolunda götürmeyi ve işlemlerini rahat bir şekilde yerine getirmeyi başardı diyebiliriz.

Bunu anlamak için tek yapılması gereken BDDK’ya ait resmi web sitesine giderek lisanslı şirketleri incelemek olacaktır. Basit bir şekilde tüm bu sistemleri görmeniz mümkün olacaktır.

Fuzulev Devlet Güvencesi

Fuzulev devlet güvencesi altına girmesiyle birlikte insanların şirkete ve tüm bu sektöre olan ilgisinin daha çok arttığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun için sizlerin yapması gereken yapısı baştan sona incelemek olacaktır.

Sizlerin yapması gereken çok basit bir şekilde şirketle iletişime geçmek, sundukları hizmetleri, kampanyaları anlamaya çalışmak olacaktır. Sizlerde bu andan sonra şirketin bu tasarruflu yapısı içerisinde bulunan sistemlere dahil olma kararı alarak rahat bir şekilde ister ev isterseniz de araba alma şansına sahip olabilirsiniz.

Bu konuda doğru seçimi yapmak tamamen sizlere kalıyor. Önemli olan kendi bütçenize uygun olanı tercih etmek olacaktır. Şirket her türlü gelir grubuna uygun özel kampanyaları ve düzenlenebilir ödeme planlarıyla hizmet veriyor.

Fuzulev Müşteri Hizmetleri

Fuzulev yapısından hizmet almak ve yasal bir şekilde işlemleri yürütmek istiyorsanız yapmanız gereken onlarla bağlantıya geçmek olacaktır.

Bu bağlantının kurulabilmesi için farklı yollar ile iletişime geçmek mümkündür. Sürekli aktif olan müşteri hizmetlerini 444 63 13 numarasını arayarak erişim sağlayabilirsiniz. Bu konuda gerekli bilgi detaylı bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Bunun yanında yüz yüze görüşebilmek için Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerini de ziyaret edebilirsiniz. Burada sistem hakkında çok fazla bilgi alabilir, aklınızda ki sorulara cevap vererek yapmanız gereken doğru işlemi netleştirme şansını kullanabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

4 × 2 =