16 June, 2024

Nidapark Bomonti’de Satışlar Başladı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olan Tahincioğlu, İstanbul’un en prestijli
semtlerinden Bomonti’de inşa ettiği yeni projesinin satışlarına başladı.
Tahincioğlu güvencesiyle, İstabul’un en gözde ve tarihi semti Bomonti’de hayata geçen Nidapark Bomonti projesinin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında,
Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı, Özcan Tahincioğlu, Şişli Bomonti’de yer alan Nidapark Bomonti projesi, rezidans, ofis ve farklı yaşam alanları ile konut sahibi olmak isyetenleri bekliyor.
Şehrin tam ortasında, iş merkezleri ve eğlence, kültür hayatının kesiştiği noktada hayata geçen Nidapark Bomonti,
Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan, Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 bölümden oluşuyor.

birevim faizsiz ev

Ödemelerde Avantaj Sağlıyor
Kapalı ve açık yüzme havuzu, kapalı otoparklardan doğrudan dairelere çıkabilen asansörlere sahip olan projenin pek çok avantajı bulunuyor.
Havuz çevresinde dinlenme ve güneşlenme alanları, teras manzaralı daireleri, peyzaj alanları ve fitness salonları ile değişik alternatifler sunuyor.
Nidapark Bomonti için yüzde 5 peşinat, yüzde 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme, yüzde 80’lik kısmı 60 aya kadar yüzde0 faiz,
61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde0,45 aylık faiz imkanı sunuyor. Projede peşin alımlarda ise yüzde 15’lik bir indirim mevcut. Ayrıca anlaşmalı bankalardan
Halkbank, Vakıfbank ve Akbank’ın kredi seçeneklerinden yaralanabilirsiniz.
Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Kağıthane, Kozyatağı, İstinye, Zeytinburnu, Çengelköy, Yenisahra ve Beykoz’da yapım aşamasında olan projeleri mevcut.
2016 yılının Eylül ayında ise Nidakule Ataşehir Kuzey ve 2017’nin Haziran ayında Nidapark Seyrantepe projelerini tamamlayarak sahiplerine teslim etmiş.
Tüm projelerin yanında Tahincioğlu, ‘Evim Değerleniyor’ kapsamında kentsel dönüşüme de destek veriyor.

 

birevim
Paylaş