18 April, 2024

Acarvadi  Evleri,  Lüks ve Konforu Buluşturuyor!

AcarVadi Evleri, yatırımcısına  doğanın yeşili  içinde  Beykoz’da  huzurlu bir yaşam vaad ediyor.

birevim faizsiz ev

Acarlar Şirketler Topluluğu’nun inşa ettiği proje, geniş metrekarelerde ve konforlu bir yaşam kapılarını açıyor. Proje, sınırlı sayıdaki daireleri ile şehrin merkezinde ayrıcalıklı bir hayatın sunuyor.

Beykoz’da konumlanan proje, hem şehrin içinde hem de şehrin günlük gürültü ve karmaşasından uzak  bir konfor sunuyor. Şehrin merkezine yakın ancak, kalabalığına uzak Acarkent’in içinde konumlandırılan AcarVadi Evleri, ayrıcalıklı konumu nedeniyle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Ferah iç mekanlarıyla da, dikkat çeken proje,  geniş dairelere sahip.  Proje, sahip olduğu zengin sosyal donatılar sayesinde kullanıcılarına keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

AcarVadi Evleri, 3 Blokta 48 Daire!

Ankastre ürünlerden çamaşır odasına, klimadan giyinme odasına kadar her detayın düşünüldüğü AcarVadi Evleri projesinde, konutlar anahtar teslim seçeneğiyle yatırımcılarını bekliyor. 3  ayrı blokta toplam 48 daireden oluşan AcarVadi Evleri projesinde, 266 m2’lik büyüklüğünde  3+1 ve 300 ila 350 büyüklüğünde m2’lik 4+1 konutlar var.

Proje, sahip olduğu detaylar sayesinde, yatırımcısına ayrıcalıklı bir hayat  sağlıyor.  Öte yandan, kullanıcılarına 5 bin m2’lik ticari alan üzerinde çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler sunan AcarVadi Evleri projesi, 350 kişilik tiyatro salonuna sahip.

Projenin zengin sosyal donatıları arasında yer alan, açık ve kapalı otoparklarının yanı sıra, her daireye tahsis edilen depo alanları sayesinde kullanıcılarına, fazla eşyalarına da yer sağlanıyor.

birevim
Paylaş