17 July, 2024

Artaş İnşaat Dubai’ye Açılıyor

Yamanevler Projesi ile İstabul’da gerçekleştirdiği proje ile dünyanın en önemli inşaat fuarında görücüye çıkaracak olan Artaş İnşaat, Dubai’de ki dünyanın en önemli gayrimenkul fuarı olan CityScape’ e katılacağını duyurdu..

birevim faizsiz ev

Kayseri’nin gururu Artaş İnşaat, bu sektörde yaklaşık olarak elli yıldır bulunmakta. Avrupa Konutları markası ile konut üreten ve on binlerce konut yapan Artaş İnşaat ayrıca bu sektörde Türkiye rekortmeni. Şimdilerde İstanbul Anadolu yakasında 1 700 konuttan oluşacak olan Yamanevler Projesi’ni inşa eden Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya konu hakkında şu şekilde konuştu:

“1.2 milyarlık yatırımla hayata geçirilen Avrupa Konutları Yamanevler projesi henüz satışa çıkmadan 160’a yakın dairenin satışı yapıldı, projedeki konutların 75 metrekare ile 250 metrekare arasında olacak ve bu projemiz 2020 model olacak. Anadolu yakasının en nitelikli projesi olarak öne çıkacak Avrupa Konutları Yamanevler projesini eylül ayında Dubai’de dünyanın önemli gayrimenkul fuarı olan Cityscape’de görücüye çıkaracağız” dedi.

En düşük metrekare fiyatının 6 bin 400 lira olarak uygulanacağı projede, yüzde 1 KDV avantajı ile daire sahibi olma imkanı sunalacak. Her bütçeye göre konutların olduğu  Avrupa Konutları Yamanevler projesinde Konutların yanında 40 yakın ticari üniteler de bulunmakta. Proje toplamda 472 bin metrekare inşat alanına sahip. Alemdağ Caddesi’ne cephesi bulunan proje ulaşım açısından da oldukça cazip bulunmakta.

Cityscape Nedir? Hizmetleri Nelerdir?

Dubai’de ki İnşaat fuarı Cityscape için detaylı bilgi arayanlar için genel bir araştırma yaparak sizlere Cityscape hizmetlerinden ve amaçlarından bahsetmek isteriz. Cityscape

Cityscape, Dubai, Abu Dhabi, Kahire, Doha, Cidde, Kuveyt, Kuala Lumpur, Kore, Türkiye gibi ülkelerde fuarlar düzenleyerek gayrimenkul entdüstrisi için yıllık buluşma noktası işlevi görmüş, önemli gayrimenkul geliştirme projelerini ön plana çıkararak ve eşsiz yatırım fırsatları sunan aynı zamanda gayrimenkul sektörünün büyümesini teşvik ederek destekleyen bir kuruluştur.

Cityscape, konferanslarıyla sektöre yön vererek, müşterilerine gayrimenkul sektörüne dair en önemli konuları sektörün önde gelen profesyonellerinin tartıştığı eşsiz bir platform sunmaktadır. Gayrimenkul sektörünün kanaat önderlerinin görüşlerini duymanın yanısıra, delegeler inovatif programlar ve eşsiz iş geliştirme fırsatlarına erişim kazanarak her katılımcı için en yüksek değeri sağlamak üzere tasarlanmış bu konferanslardan istifade ederler.

birevim
Paylaş