16 June, 2024

Aryom Koru Projesi 

Aryom Koru projesi isimini inşa firması olan Aryom İnşaat’tan almaktadır. Teknik özellikleri bakımından oldukça avantajlı saylan proje hemen teslim şekilde satışa sunulmuştur. Üstelik konutlarda alternatiflerin bir hayli geniş olduğu da bilinmektedir.

birevim faizsiz ev

Aryom Koru Kat Planları

Aryom Koru kat planları açısından olduğu kadar kaplamış olduğu arsa alanı açısından da önem arz etmektedir. Toplamda 20 bin 500 metrekarelik bir alan bulunduran proje yeşil alanlara da özen gösterilmiştir. Konutlarda tercihlere ya da ihtiyaçlara göre satışlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak yapılabilmektedir. 4+1 alternatifler de bulunduran projedeki en küçük dairenin metrekaresi 64’tür. En geniş olan daire tiplerinde ölçümü yapılan metrekare ise 284 şeklindedir.

Aryom Koru Ödeme Seçenekleri

Daire tipleri oldukça fazla olan projenin fiyat aralıkları da esneklik göstermektedir. Aryom Koru ödeme seçenekleri böylelikle farklı opsiyonlar üzerinden karar alınabilir olarak sunulmaktadır. Özellikle peşin alımlar için %30 indirime ek olarak %5 ek indirim yapılmaktadır. Fakat kampanyaların geçerli olduğu zaman dilimleri kısıtlı olduğu için beklemeden yetkililerle iletişim kurulması gerekmektedir. Projenin akıllı ev sistemleri ile donatılmış olmasına karşın fiyat aralıklarının makul seviyede kalmasına çalışılmaktadır. Böylelikle yeterli nakdi temin edemeyen bireyler kolaylıkla banka kredilerinden açıklarını tamamlayabilmektedir. Son yapılan konut kredi faiz indirimleri sayesinde bankalardan konu kredisi çekilmesi de avantajlı sonuçlar getirmektedir.

Aryom Koru Özellikleri

Aryom Koru özellikleri ile birlikte evlerin konforu terk edilmeden pek çok sosyal aktivite yapılabilmektedir. Özellikle açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzlarının kullanımda olması büyük bir avantajdır. Site içerisinde Fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası, güneşlenme terası, sosyal tesis, masa tenisi ve bilardo olanakları da kullanımdadır. Binanın asansörlü olması sayesinde genel erişimler de yük taşıma işlemleri de kolay şekilde halledilebilmektedir. Satın alınan konutların tipine göre değişim gösteren ana özellikler de yok değildir. Merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer her dairede bulunmaktadır. Bunun yanı sıra daire içerlerinde yerden ısıtma, akıllı ev sistemleri, ebeveyn banyosu, çamaşır odası gibi farklı opsiyonlara rastlamak da mümkündür.

Aryom Koru Nerede ve Yakın Çevresi

İzmir’in popülerlik derecesi giderek artan Gaziemir, Aryom Koru nerede sorularına yanıt olarak verilmektedir. Projenin çevresinde orman yer aldığı için yemyeşil bir manzarası bulunmaktadır. Özellikle doğal güzelliklerin yaşanması açısından projenin çok katlı şekilde tasarlanmadığının altı çizilmektedir. Üstelik doğa ile yan yana olan kompleks pek çok yaşam alanına da yakındır. İçerisinde gelişmiş imkânları olan tam teşekküllü hastanelerden aile hekimliklerine kadar sağlık hizmetlerine hızlı şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Okullara da yakın olması sebebi ile özellikle çocuklu ailelerin ulaşımı problem etmelerine gerek kalmamaktadır. Üstelik yakın çevrede gerek ihtiyaçların giderilmesi gerekse keyifli zaman geçirilmesi için birden fazla alışveriş merkezi alternatifinin bulunduğu bilinmektedir.

birevim
Paylaş