18 April, 2024

Bolu’ da Senetle Araba Nasıl Alınır?

Sizin için Bolu’da satışta olan araba fiyatlarını inceledik elbette çok farklı fiyatlarda ve farklı kalitede araçlar var.  8.500 Türk lirasından Tofaş marka bir aracın en düşük satış fiyatına sahip olduğunu fark ettik.  Bir Murat yâda Şahin düşünüyorsanız 12 bin 15 bin arasında fiyatlar değişiyor.  Ancak elbette günümüz teknolojisine uygun bir araba isterseniz ikinci el fiyatları 30.000 bin ve sıfır araba isterseniz 50.000 Türk lirası arasında değişiyor.

birevim faizsiz ev

Senetle araba almaya karar verdiyseniz; size öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemenizi önererek yazımıza devam edeceğiz.  Ve elbette peşinatsız Bolu’da senetle araba alma konusunda aylık taksit tutarlarınızı belirlemeniz için bütçenizi hesaplamanız gerekir.

Aracınız için nakit ödeme yapmadığınız sürece, satın alma veya kiralama işlemlerinizi finanse etmeyi düşünmeniz gerekir. Her ay bir araba ödemesine ne kadar ayırmayı göze alabiliyorsunuz? Genel kural, aylık yeni araba ödemenizin aylık eve dönüş ücretinizin yüzde 15’ini aşmaması gerektiğidir. Kullanılmış bir araba daha ucuz olacaktır, ancak aynı kural geçerli olmalıdır. Ayrıca, yakıt ve sigorta masraflarını karşılamak için aylık gelirinizin yüzde 7’sini de hesaba katmak isteyeceksiniz. Bütçenizi önceden bilmek, senetle araba alma ödeme planınızı çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Bu aylık ödemeye ne tür araçların düştüğünden emin değil misiniz? Önceden belirlediğiniz fiyat aralığına giren araçları listeleyen. Gelir gider listenizi ve tasarruf rakamınızı oluşturun.  Küçük taksitle ile araba sahibi olmanız kolay!

Bolu’ da Senetle Araba Satan Firma

Bolu en nadide illerimizden biri ve konumunu göz önüne aldığınızda araçsız yaşam oldukça zor. Özellikle çalışıyorsanız aracınız olduğunda mutlaka zamandan tasarruf edeceksiniz.

Senetle Bolu’da araba nasıl alınır?  30 yılı aşkın süredir ülkemizde hizmet veren faizsiz tasarruf şirketleri senetle araba almanıza olanak sağlıyor.  Aracı olması gereken fiyattan alırken kesinlikle faiz ödemezsiniz sadece küçük bir hizmet bedeli karşılığı peşinatsız ve ara ödemesiz şekilde küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.  Aşağıda size iletişim bilgilerini ilettiğimiz firma 30 yılı aşkın süredir, devlet denetiminde hizmet veriyor.  Yatırım gücü ile vatandaşı ev ve araba alımlarında destekliyor.

Bolu senetle araba başvuru noktası 

Bolu gibi illerimizin, çevresindeki doğal güzellikler düşünüldüğünde araçsız sadece toplu taşımanın saat döngüsüne kendinizi teslim etmek çok doğru gelmiyor.  İşe gidip gelirken yâda hafta sonları Abant gölü gibi doğal güzellikleri ziyaret etmek için aracınızın olması yaşam kalitenizi büyük ölçüde yükseltecektir.  Senetle araba almak mümkün yukarıda çok detaylı anlattık.  Ancak hala aklınıza takılan sorular varsa lütfen aşağıda irtibat numarasını arayın yâda direk ofisi ziyaret edin. Saat 10.00 itibarı ile danışmanlar size hizmet vermeye başlıyor.

İşte senetle araba almak için üstelik peşinatsız görüşebileceğiniz Birarabam Bolu Ofisi irtibat bilgileri aşağıda hemen arayın ve yukarıda bahsettiğimiz avantajları değerlendirin.

Birarabam Bolu İletişim Telefonu; 0212 622 14 64

Birarabam Bolu İletişim Adresi : Cedidiye Mahallesi, Bolu Caddesi, No:34/B Merkez / Düzce

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

6 − two =