18 July, 2024

Evvel İstanbul Projesi

Günümüz konut projelerinden biraz daha farklı olan Evvel İstanbul, iki farklı mahalleden oluşarak modern yaşamla klasik olanı birleştirmektedir. İntaya, AYG Yapı ve İntes ortaklığı ile gerçekleştirilen projede konutlar hemen teslim olarak temin edilebilmektedir.

birevim faizsiz ev

Evvel İstanbul Kat Planları

Evvel İstanbul kat planlarına göre proje kapsamında toplamda 678 daire satışa çıkarılmıştır. Satışa çıkarılan daire arasında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere farklı büyüklükteki konutlar bulunmaktadır. Dairelerin metrekare alanları ise boyutlarına göre en fazla yaşam alanı elde edilecek şekilde tasarlanmıştır. Gelen resmi verilere göre en küçük daire 62 metrekareden en büyüğü ise 223 metrekareden oluşmaktadır.

Evvel İstanbul Ödeme Seçenekleri

Konut sahibi olmak isteyenler için Evvel İstanbul ödeme seçenekleri alternatiflerle birlikte sunulmaktadır. Bu kapsamda fiyatlandırmalar gerçekleştirilmeden önce banka kredilerine uygunluk araştırmaları gerçekleştirilmiştir. Böylelikle 1+1 konut almak isteyenler de 5+1 konut almak isteyenler de kredilere uygun rakamlarla karşı karşıya kalmaktadır. Son aylarda bankaların konut kredilerinin faizlerine indirim uygulamaları da ödeme seçeneklerinde bireylerin işlerini kolaylaştırmıştır. Sonuç olarak birikmişi ya da yeteri nakdi olmayan kişiler konut alımlarından önce banka kredilerinden eksiklerini temin edebilmektedir. Proje için belli zaman aralıklarında geçerli olan kampanyalı satışlar da gerçekleştirilmektedir. Satış kampanyalarını kaçırmamak için proje detaylarını takip etmek yeterli olacaktır.

Evvel İstanbul Özellikleri

Evvel İstanbul özellikleri ile birlikte konut sahibi olanlar neredeyse tüm genel ihtiyaçlarını site içerisinde giderebileceklerdir. Bu amaçla özellikle sosyal alanda değerlendirilebilecek pek çok farklı alternatif siteye eklenmiştir. Kapalı yüzme kavuzu, çocuk yüzme havuzu, sinema, güvenlik, futbol sahası, voleybol sahası, kamelya, yürüyüş parkuru bunlardan sadece ilk akla gelenleridir. Üstelik site içerisinde saraç güvenliği ve rahat park için bir adet kapalı otopark yer almaktadır. Depreme karşı dayanıklı olduğu belgelendirilen bloklardaki dairelerde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer de vardır. Aynı zamanda daire içerlerinde ebeveyn banyosu, balkon ve kiler gibi artılar da düşünülerek eklenmiştir. Fakat gerçekleştirilen eklemelerde dairelerin metrekare büyüklüklüleri çok önemlidir.

Evvel İstanbul Nerede ve Yakın Çevresi

Toplam olarak 150 bin 395 metrekarelik bir alana sahip olan projenin yakın çevresi de oldukça avantajlıdır. 11 ve 29 kat arasında değişim gösteren 8 blok bulunduran Evvel İstanbul yakın çevresinde sağlık ve eğitim merkezlerinin olmasına dikkat edilmiştir. Tam adresi Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir – İstanbul olan projede yakın çevrede inşası devam eden ekstra sosyal yapılar da mevcuttur. Başakşehir Devlet Hastanesi, Aile Sağlık Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çevrede ilk göze çarpan sağlık kuruluşlarındandır. Başakşehir Gençlik Anadolu Lisesi, Şair Erdem Beyazıt Ortaokulu, Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu, Cahit Zarifoğlu İlköğretim Okulu, Mehmet Emin Saraç AİHL ise çevrede görülen eğitim kurumları arasında sayılmaktadır.

birevim
Paylaş