18 July, 2024

Kayseri’de Senetle Araba Nasıl Alınır?

Kayseri en gelişmiş şehirlerimizden biridir ve nüfus yoğunluğu Develi, Hacılar, Kocasinan ve Talas ilçelerinde toplanmıştır. Sanayileşme yoğunluğuna sahip bu ilçelerde araç kullanımı diğer ilçelere göre daha yoğundur.

birevim faizsiz ev

İster mavi yakalı ister beyaz yakalı olun, araba artık bir zaruri yettir. Hatta günümüzde bir ailenin okula gitmesi gereken çocukları, alışveriş vb. ihtiyaçları göz önüne alındığında karı-kocanın iki araca sahip olması gerektiği yani bir evde iki araç olması gerektiği gerçeği ile baş başa kalıyoruz.  Çağ bizi değişmeye zorluyor. Peki, diyelim ki araç almaya karar verdiniz, maddi olarak peşinat durumunuz yoksa ne yapmalısınız? Senetle araba almak mümkün mü?

Kayseri’de Senetle Araba Satan Firma

Kayseri’de araba almak artık kolay! Çünkü senetle araba alma şansınız var. Üstelik peşinat yâda ara ödeme yapmak zorunda değilsiniz.  Kayseri’de araba satış sitelerini incelediğimizde 7.900 Türk lirasından başlayan ikinci el araba satışı olduğunu fark ettik.  Haziran ayı itibarı ile en yüksek ikinci el araba satış fiyatı ise 970.000 Türk lirasıdır.  Elbette sıfır arabada alabilirsiniz.  Senetle araba almak için faizsiz finans şirketlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Küçük taksitler ile dilerseniz peşinatlı dilerseniz peşinatsız uzun vadeler ile araba sahibi olabilirsiniz.  Üstelik eminiz ki; senetle araba alma sistemlerinden biri size en uygun ödeme planınıza uyacaktır.

Her biri farklı demografik yapıya sahip 81 ilimizde senetle araba almak mümkün! Strese girmeden maaşınızdan artırdığınız tasarrufları değerlendirerek sizin ve ailenizin yaşam konforunu yükseltebilirsiniz.

Kayseri senetle araba başvuru noktası 

Kayseri’de araba almak artık bir hayal değil! İster kendiniz için isterseniz eşinize hediye olarak birinci el yâda ikinci el araba sahibi olabilirsiniz.  Siz arabanızı ve aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinizi belirleyin.  Gerisini Birevim araba sizin için tamamlayacaktır.

Dilerseniz öncelikle telefon ile 0352 222 87 75 numaralı hattan arayarak randevu alabilir yâda aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.  Eğer yolunuzun üstü ise Kayseri – Kocasinan’da bulunan şubeyi ziyaret ederek birebir danışmandan bilgi alabilirsiniz.  Ofis tam olarak Gevher Nesibe Mahallesi İstasyon Caddesi Camlı İş Merkezi No:25/C Kocasinan adresinde bulunuyor.  Bugüne kadar binlerce kişi ev ve senetle araba sahibi oldu. Şimdi sıra neden sizde olmasın?

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × 5 =