21 May, 2024

Landor Gaziemir Projesi

Landor Gaziemir ortak girişimle yapılan konut projelerinden biridir. Projede ismi geçen firmalar Çetmen, Konfor ve By Kepi şeklindedir. Projenin genel yapı özelliklerinin yanı sıra konum gibi ekstra özellikleri sayesinde büyük bir gelir getirmesi beklenmektedir.

birevim faizsiz ev

Landor Gaziemir Kat Planları

Günümüzde projelerin kat klanları rezidanslardan meydana gelmektedir. Landor Gaziemir kat planları alışılagelmiş sistemlerin dışına çıkmaktadır. Çünkü projenin asıl amacı ev sahiplerinin doğa ile iç içe zaman geçirebilmeleridir. Buna bağlı olarak yapılarda çok katlılık tercih edilmemiştir. Toplamda 182 adet konut bulunduran projede konutların büyüklükleri ise değişim göstermektedir. Bireyler tercihlerine göre 2+1, 3+1 ya da 4+1 daireleri satın alabilmektedir. Bahsi geçene dairelerin metrekareleri ise 117 minimum 298 maksimum olarak açıklanmıştır. Ayrıca daha geniş alanlara sahip olmak isteyenler için projenin ekstra dubleks dairelerinin olduğu da bilinmektedir. 2+1 dubleksler için verilen sayı 83 iken 98 adet 3+1 dubleks bulunmaktadır.

Landor Gaziemir Ödeme Seçenekleri

Konut projelerinin tasarımından sonra belli ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Landor Gaziemir ödeme seçenekleri konusunda henüz net veriler olan yapılardan biri değildir. Ancak beklentiler firmanın belli anlaşmalarla birlikte krediye uygun rakamlar vermesine yöneliktir. Bu sayede belli peşinatların ödenmesinden sonra uygun faiz oranlarından konut kredilerinin temin edilmesi ile birlikte projeden konut alımı gerçekleştirilebilecektir.

Landor Gaziemir Özellikleri

Doğanın tam içinde olan Landor Gaziemir özellikleri eşsiz manzara ile başlamaktadır. Bunun yanı sıra doğanın genel havası bozulmadan modern sistemler konutlara eklenmiştir. Spa, Sauna, açık ve kapalı yüzme havuzları olanaklardan sadece birkaçıdır. Doğanın huzurunu yaşayarak spor yapmak isteyenler de proje kapsamında düşünülmüştür. Bu nedenle projeye yürüyüş ve koşu parkuru eklentileri de gerçekleştirilmiştir. Sporu daha profesyonel şekilde devam ettirmek isteyenler ise yapının özel spor salonundan istifade edebilmektedir. Son olarak yapı içerisinde bilardo ve masa tenisi için uygun olan alanlar tasarlanmıştır. Böylelikle konut sakinleri merkezden uzaklaşmak zorunda kalmadan alternatif sosyal aktiviteler ile zaman geçirebilecektir.

Landor Gaziemir Nerede ve Yakın Çevresi

İzmir’in gözde projelerinden biri olan Landor Gaziemir konum itibari ile de beğenilmektedir. Çünkü projenin konumu doğanın içinde bulunmasına karşın pek çok merkeze oldukça yakındır. Uluslararası Adnan Menderes Havalimanına sadece 1,5 km uzaklıkta olması sayesinde istendiği durumlarda trafikle uğraşmak zorunda kalınmadan ulaşım sağlanabilmektedir. Özel Gaziemir Tıp Merkezi, aile sağlık merkezleri ve devlet hastanelerine de yakın olan proje böylelikle sağlık sorunlarının yaşanması halinde ulaşımı problem haline getirmemektedir. Aynı şekilde proje pek çok eğitim kurumuna da yakındır. Özel Rota Okulu, Özel Kent Koleji ve Abdülhamit Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi projeye yakın olan eğitim kurumlarından sadece birkaçıdır. Üstelik proje alternatif alışveriş merkezlerine de yakın olduğu için değişik sosyal aktivitelere de imkân tanımaktadır.

birevim
Paylaş