18 July, 2024

Moment İstanbul Projesi

Moment İstanbul Kartal’da E5 yanında yapımına başlanmış bir projedir. İki kule olarak inşa edilmiş olan Moment İstanbul, sıra dışı mimarisi ile oldukça prestijli bir görsel yaşatıyor. Soğanlık metrosuna ve ulaşım araçlarına sadece 1 dakika uzaklığındadır. E5 karayolunun yanı başında olan bu rezidanslar Sabiha Gökçen’e uzaklığı ise sadece 15 dakikadır. Hemen yanında bulunan Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine uzaklığı ise 3 dakikadır. AC Yapı firması tarafından yapılan bu rezidanslar da özel lobi tasarımı ve estetik mimari ile karşılaşarak tam hizmet almanız da mümkün.

birevim faizsiz ev

İnşa edilen her projede gelecek için yeni yaşam alanları oluşturan AC Yapı Moment İstanbul’da kalitesini daha da arttırmaktadır. Her aile için uygun kat planlarına sahip bir projedir. Bölge ulaşım açısından zorluk çekmeyeceğiniz bir nokta olduğu için elinizin altında ki imkanlara çok kolay bir şekilde de ulaşabilirsiniz. İki rezidans olarak yapılmış olan bu projeye 6 Şubat 2015 de yapılmaya başlanmış 24 Ağustos 2018 tarihinde ise teslim edilmiştir.

Moment İstanbul Kat Planları

Kartal Soğanlık da yer alan Moment İstanbul projesinde toplam da 743 adet daire yer alıyor. Moment İstanbul Projesinde toplam daire alanları 74 m2 ile 344 m2 arasında farklılık gösteriyor. Hemen hemen her ailenin yaşayabileceği daireler bulunur. Her dairenin yararlanması için yüzme havuzları, otopark, spor alanları, güvenlik, sauna, çocuk oyun parkları ve yeşillik alanlar yer alıyor.

Daireler de 1+ 1 salon, 1,5+ 1 salon, 2+ 1 salon, 3+ 1 salon, 4+ 1 salon ve 5+ 1 salon daireler de bulunmaktadır. Bütçenize uygun daireleri seçerek avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Her dairenin metre kare alanı büyüklüğüne göre de değişiklik göstermektedir.

Moment İstanbul Ödeme Seçenekleri

Moment İstanbul projesi 100 milyon dolar yatırım bedeli bulunan bir projedir. 44 katlı olarak yapılan ve 2 blok şeklinde inşa edilen proje de toplam da 743 daire bulunuyor. Moment İstanbul projesinde daireler 269 bin TL’den satışa sunuluyor. AC Yapı tarafından yapılan proje de 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daireler bulunmaktadır.

İki blok olarak yapılmış bir projedir. 1+1 daireler 269 bin TL ile 405 bin TL, 1,5+1 daireler 449 bin TL ile 519 bin TL, 2+1 daireler 489 bin TL ile 809 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje Kartal sahile 5 dakika, Adalet Sarayına da 2 dakika uzaklıktadır.

Moment İstanbul Özellikleri

Moment İstanbul yapılmaya başlandığı ilk günden beri dikkatleri üzerine toplayan bir projedir. İki kule şeklinde yapılan projede dairelerin geniş ve ferah olmasının dışında herkesin rahatlıkla vakit geçireceği birçok alan yapılmıştır. Bunların en başında büyük bahçe alanı ve çocuk oyun alanları gelmektedir. Spora gitmek isteyenler için spor merkezleri ve özel ders alanları da yapılmıştır.

7/24 güvenlik sistemi bulunmasından dolayı çocuklarınızı güvenli bir şekilde park da bırakabilirsiniz. Yüzme havuzlarından ve kapalı otoparkından istediğiniz zaman yararlanma hakkınız da mevcut. Konumu ve ulaşıma kolaylığı sayesinde iyi bir noktada bulunan site hem konaklama hem de sosyal aktivite fırsatı sunar.

Moment İstanbul Nerede? Ve Yakın Çevre

AC Yapının iddialı projelerinden bir tanesi olan Moment İstanbul hızla devam eden üçüncü projesidir. Sadece kule şeklinde olan mimarisi ile değil aynı zamanda Kartal’ın girişinde yer alması nedeniyle de çok dikkat çekmektedir. 2018 yılında yapılarak teslim edilen projenin çevresinde birçok alan bulunmaktadır. Soğanlık Metro, Adliye Sarayı, Sabiha Gökçen Havaalanına çok yakın konumdadır.

E5 üzerinde bulunması nedeni ile ulaşım açısından oldukça kalabalık bir alandır. Minibüs ve otobüs durakları da Moment İstanbul’un hemen önünde bulunmaktadır. Metro ile Marmaray bağlantısı yapma imkanı da sağlıyor. Ev alırken en önemli şey ulaşım, hastane, okul ve AVM gibi alanlara yakın olması oldukça önemlidir.

birevim
Paylaş