24 April, 2024

Projects İstanbul, markalı projeleri bir araya getirdi

İnşaat ve konut sektörünün markalı projeleri Projects İstanbul 2017’de bir araya geldi.

birevim faizsiz ev

İnşaat ve konut sektörünün markalı projelerini bir araya toplayan Projects İstanbul 2017 aynı zamanda İstanbul’un dünya çapında ses getiren Yeni Havalimanı, Avrasya Tüneli, Marmaray, 3. Köprü ve Metro İstanbul gibi mega projelerini de detaylarıyla ele alıyor.

Projects İstanbul, Türkiye’nin en büyük inşaat&gayrimenkul şirketleri tarafından 2017’de inşaatına başlanan ve/veya teslim edilecek markalı konut projelerine; fotoğrafları, konut seçenekleri ve detaylı tanıtımı ile yer veriyor. Katalogda ayrıca havayolu, havaalanı, otomotiv, lüks kişisel markalar, mimarlık, dekorasyon, yat ve otel sektörünün önde gelen markaları da yer aldı.

Katalogda, Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki ilçeler başlıklarıyla kategorilendirildi. Böylece projeler bulundukları bölgelere göre ayrıldı. Türkiye’nin lider Gayrimenkul Bilgi&Değerleme şirketi REIDIN tarafından hazırlanan bölge analizleri; ilçenin toplam nüfusu, hane halkı sayısı, yaş ortalaması, eğitim durumu, projelerin satış fiyatları gibi detaylı bir içerik sunuyor. Türk ve yabancı yatırımcının İstanbul’da gayrimenkul alanında yapacağı yatırımlar için kaynak oluşturması amacıyla düzenlenen Projects İstanbul, Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde de hazırlandı.

GAYRİMENKUL PROJELERİNİ BİR ARAYA GETİRDİ

Projects İstanbul 2017’ni oluşturan ve TORK Creative&PR Ajans Başkanı Orkun Ertem, inşaat sektörünün Türk ekonomisini geleceğe taşıdığını belirterek şunları söylüyor: ‘‘Dünyanın en güçlü 20 ekonomisinden birine sahip olan Türkiye’nin son yıllardaki en önemli lokomotiflerinden biri inşaat sektörü. İstanbul’a baktığımızda, bu katalogda yerini alan firmalarımız, sadece ekonomimizi değil, şehri de hak ettiği yere taşıyor. Bu proje kataloğunu yaratırken, uluslararası emlak yatırımları açısından da bir marka olan İstanbul’u şekilllendiren tüm önemli gayrimenkul projelerini bir araya getirmeyi amaçladık. Projects İstanbul yalnızca bir katalog değil, aynı zamanda inovatif bir pazarlama yaklaşımıdır. Bu yaklaşımın, farklı platformlarda varlığı sürecek ve hem sektöre hem de İstanbul’a değer katacak yeni girişimleri olacaktır. Projects İstanbul’un sektöre ve yatırımcılara yararlı olmasını diliyoruz.”

birevim
Paylaş