18 April, 2024

Seramiksan, İtalya-Cersaıe’de!

Seramiksan, 25 – 29 Eylül’de İtalya’da uluslararası seramik fuarı CERSAIE’de sektör profesyonelleri ile ziyaretçilerini ağırlayacak.

birevim faizsiz ev

Seramiksan, seramik ve banyo aksesuarları fuarı CERSAIE’de ileri teknoloji ürünlerini sergileyecek. Seramiksan, 25 – 29 Eylül tarihlerinde Bologna Fuar Merkezi’nde olacak. CERSAIE’de Seramiksan; banyo, mutfak,  yaşam  ve kamusal alanlar için seramik, granit karoları ve yeni ürün çeşitlerini ziyaretçilerine sunacak. Firma: Hall 18 Stand B:56 C:53’de olacak..

Yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM’lerde kullanılmak üzere tasarlanan; 60×60, 60×120 ve 120 x120 porselen karolarda fuarda sergilenecek. Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından leke tutmayan, bakteri barındırmayan nano teknoloji ile üretilen ürünler, üstün teknolojisi ile ürettiği mat, parlak ve full lappato ürünler de CERSAIE fuarında olacak.

Leke Tutmayan Seramikler!

Seramiksan, su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız Rimles klozetleri ve farklı modellerdeki lavaboları, 2,5 – 4 lt. su ile fonksiyon yapan yeni oval ve kare takımlarını da fuarda sergileyecek.

Cersaie’ye 10.kez katıldıklarını anımsatan Seramiksan İhracat Müdürü Rifat Noyan: “2017 yılına hızlı bir giriş yaparak önce UNICERA’da ardından ISH Fuarı’nda sergilediğimiz ürünlerimiz büyük beğeni topladı. Global trendleri yakından takip ederek güçlü AR-GE çalışmalarımız sonucu oluşturduğumuz ürün yelpazemizi bu yıl da fuarda sektör profesyonelleri ile buluşturacağız. Seramiksan farkını ortaya koyacağımız ürünlerimizle CERSAIE’de Türkiye’yi temsil etmekten dolayı gurur duyuyoruz.”dedi.

birevim
Paylaş