21 May, 2024

Sur Yapı Muhit Projesi Satışta!

Sur Yapı Muhit Projesi Satışta! Sektörün önemli markalarından olan Sur Yapı, Anadolu yakasındaki yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Gün geçtikçe yatırım değeri artan ilçeler arasında yer alan Sancaktepe’de Sur Yapı yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor. Sur Yapı’nın Sancaktepe lokasyonunda  inşa ettiği  Muhit projesi, 175 milyon TL. yatırım bedeline sahip. Konforlu bir yaşam için her türlü detaya yer verilen Muhit projesinde, sosyal donatılar da önemli bir yer tutuyor.

birevim faizsiz ev

Sancaktepe’de en  merkezi noktada yer alan proje, bölgenin  yüzünü değiştirme iddiasında. Satışa yeni çıkan projede, yatırımcılara karlı bir yatırım alternatifi sunuluyor. Lansmana özel iki farklı ödeme seçeneği sunulan Muhit projesi, Sur Yapı’nın Anadolu Yakasındaki 19.  Sancaktepe  lokasyonundaki  4. Projesi olma özelliğine sahip.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Muhit projesi, 7 blokta 32 farklı daire tipinden oluşuyor. Sancaktepe’nin en önemli ulaşım akslarının birleşme noktasında yükselen proje, yatırımcısına karlı bir yatırım alternatifinin yanı sıra, ulaşım avantajı sağlıyor. Muhit projesi, E-5 bağlantı yollarına yakın, Üsküdar-Sancaktepe metrosu’nun Abdurahmangazi Durağına da  yakın mesafede yer alıyor.

 MUHİT’TE DAİRELER 279 BİN TL’DEN BAŞLIYOR!

Toplam, 217 daire ve 12 ticari birimden oluşan Muhit projesi, 40 bin 170 m2 inşaat alanına sahip ve  yatırımcılara lansmana özel 279 bin TL’de ulaşıyor.  Sur Yapı’nın inşa ettiği  projede, kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamak için 32 farklı tipte daire seçeneği yer alacak. Projede, yer alan daireler 68 ila 486 m2 büyüklüğe ve 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerine sahip. Yatay mimarisiyle de fark yaratan yenilikçi projede, kullanıcıların günlük ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik büyüklükleri 98 ila 367 m2 arasında değişen, 12 ticari birim bulunuyor.

LANSMANA ÖZEL 2 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİ!

Muhit projesinde yatırımcılara lansman dönemine özel, 2 farklı ödeme planı ile ev alma alternatifi sunuluyor. İlk seçenekte peşinat ödemeden 60 ay 0 faiz ya da 120 ay 0,45 vade olanağı sunulurken, 2. seçenekte ise yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Öte yandan, peşin ödemelerde ise, lansman indirimine ek %10 indirim olanağı da mevcut.

Yatay ve az katlı mimarisi, geniş iç avlusu, yemyeşil peyzajı ve zengin sosyal donatıları ile dikkat çeken Muhit projesi, konforun yanı sıra, kullanıcılarına keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Projesin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı havuz, süs havuzu, fitness, pergola, dinlenme alanları, oyun alanlarının ve çocuk yüzme havuzu,çim tepeler, açık ve kapalı otopark, 3 pota basketbol alanı, cafe, süs havuzları, güneşlenme terasları,  gül  ve zen bahçeleri mevcut.

birevim
Paylaş