17 July, 2024

Yeniköy Konakları Projesi

İnşaat sektörü son yıllarda çok fazla gelişme kazanarak birçok yeni projeye ev sahipliği yapmaktadır. Her geçen sektöre giren firma sayısı ve projeler artmakta, insanlar konut sahibi olabilmek için hem uygun firma hem de uygun proje aramaktadırlar. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde ev sahibi olabilmek birçok kişi için imkansız iken bu tarz projeler ile çok sayıda kişi ev sahibi olmaktadır. Yeniköy Konakları da bu projelerden bir tanesidir. Şehrin göbeğinde eşsiz bir proje ile müşterilerin beğenisine sunulmuş bu proje sayesinde birçok kişi ev sahibi olabilmek için kolları sıvamıştır. Tem ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne olan yakınlığı ile de dikkat çeken proje kısa sürede çok sayıda kişinin ilgi odağı haline gelmiştir. Bu proje ile birlikte insanlar şehrin göbeğinde üstün mimari yapısı ile farklı bir projede ev sahibi olabilmek için uygun fırsatları beklemektedirler.35 dönümlük arsa üzerine kurulu olan projede yeşil alan da korunarak konut yapımlarında bu faktör ön planda tutulmuştur.

birevim faizsiz ev

Yeniköy Konaklar Kat Planları

Yeniköy konakları toplamda 10 blok ve 336 daireden oluşmaktadır. 2+1, 3+1, 4+1 dairelerden oluşan bu konaklarda kat planları da uygun bir proje ile desteklenmiştir. 2+1 dairelerin normalde küçük geldiği aileler bu proje ile bu dairenin kendilerine yeterli geleceğini söylemektedirler. Metre kare olarak fazla tutulan daireler net metre kare hesaplamasında oldukça kullanışlı bir alan içerisinde yer almaktadır. 2+1 daireler ortalama 88 metre kare, 3+1 daireler 146 metre kare 4+1 daireler ise 199-206 metre kare olarak kat planlarına yansıtılmıştır. Balkon kullanımları net metre kare içerisine dahil edilmemesi de büyük bir avantaj olmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Yeniköy Konakları’ nda daire fiyatları 800.000-1.900.000 tl arasında değişiklik göstermektedir. Peşin ödemeleriniz de firma %25 indirim uyguluyor. Aynı zamanda %40 peşinat vererek 36 aya kadar vade farksız bir şekilde taksitlendirme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu ödeme koşulunu seçerseniz %10 oranında bir indirim yapılıyor. Bunların haricinde yine size uygun ödeme seçeneklerini firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Almakta kararlı iseniz firma size ödeme konusunda esnek davranıyor. Ara ödemeler de yapabileceğiniz ödeme seçenekleri ile 36 aya kadar taksitlendirme imkanları mevcut. Dilerseniz anlaşmalı bankalar ile de görüşerek kredi seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Ancak burada banka faiz oranlarını çok iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir.

Yeniköy Konakları Özellikleri

Bir sitede aradığınız tüm özellikleri Yeniköy Konakları projesinde bulabilmeniz mümkündür. Güvenlik konusunda çok hassas davranan site hem kameralı güvenlik hem de kapalı otopark ile bu konuda titiz davrandığını kanıtlamıştır. Asansörleri geniş ve kullanışlıdır. Merkezi sistem ısıtma kullanılan binalarda ısı pay ölçer sistem bulunmaktadır. Tamamen deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılmış bu konutlarda gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz. Avrupa yakasının işlek semtlerine olan yakınlığı sebebi ile bu konaklarda oturmak bir avantaj haline dönüşüyor.

Yeniköy Konakları Nerede? ve Yakın çevre

Yeniköy Konakları son zamanlarda adından sıkça söz edilen 5. Levent projesine komşu bir projedir. İski’ hemen alt tarafında kalan arazi içerisine yapılan bu proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Tem Bağlantılarına çok yakın. Yeniköy Konakları’ nın bulunduğu noktadan Türk Telekom Arena Stadyumu, Hasdal Kavşağı, Maslak oldukça yakın. Buralara kolayca ulaşım sağlanıyor. 3 katlı İstanbul Tüneli’nin tam bitiş noktasında yer alan projenin konumu için Eyüp ile Kemerburgaz’ın kesiştiği nokta olduğunu söyleyebiliriz. Büyük şehirlerde yapılan bu tarz projelerde çoğu zaman ulaşım çok büyük sorun olabilmektedir. Ancak bu projede tüm ulaşım noktaları konuta yakın tutulmuş. Metro, otobüs durakları gibi toplu taşıma ulaşımlarını da çok rahat bir şekilde kullanabilmeniz mümkün. Hem şehir hayatını yaşamak isteyen hem de ara sıra şehir karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için bu proje çok ideal bir projedir. Yediden yetmişe her yaş grubu için beklentiler karşılanmaktadır.

birevim
Paylaş