16 June, 2024

CNR Emlak Fuarı Açılıyor

Türk ekonomisinin yapı taşlarından olan gayrimenkul sektörü, 2. CNR Emlak zirvesinde buluşacak. 23 Kasım’da açılacak fuara 50 ülkeden yatırımcı gelmesi bekleniyor.

birevim faizsiz ev

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık organizasyonunda gerçekleşecek fuar , Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleri ile 23-26 Kasım tarihleri arasında açılacak. Fuarda pek çok ülkeden yatırımcı ve proje sahiplerinin bir araya gelmesi bekleniyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin açılşını yapacağı CNR Emlak Fuarı’na, TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Konutder Başkanı Altan Elmas, Türkiye Varlık Fonu Başkanı Himmet Karadağ ve sektörün önde gelen isimleri konuşmacı olarak katılacak.

25 Ülkeden 500’den Fazla Katılımcı
Uluslararası yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı, 30’un üzerinde konuşmacı, 25 ülkeden 500’den fazla uluslararası katılımcı gelecek. CNR Emlak Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek CNR Emlak Zirvesi’nde ”Şimdi Yatırım Zamanı” mottosu ile Türkiye’deki sektör potansiyeline dikkat çekilecek. CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek fuara yoğun bir katılım bekleniyor. Emlak ve gayrimenkul sektörünü yeni proje ve yatırımcılarla buluşturan etkinlik, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Pakistan, Afganistan, Cezayir ve Fas’ı yeni pazarlar olarak belirlemiş. Rusya, BAE, İran, Suudi Arabistan ve Katar başta olmak üzere 50’nin üzerinde yabancı yatırımcı da fuara davet edildi.

Yerli Yatırımcılardan Yoğun İlgi
Özellikle konut sahibi olmak isteyenler, doğru tercih yapabilmek için pek çok fırsatı bir arada bulabilecek. CNR Emlak Fuarı’nı ziyaret eden yatırımcı ve ziyaretçiler fuar alanında yer alan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün standında yatırım yapmak istedikleri projenin işlemlerini anında başlatabilecek. Ayrıca alanda yer alacak Bankalar Cadddesi’nin standından kredi bilgilerine sahip olabilecekler.

birevim
Paylaş