18 April, 2024

Dükkân, İşyeri Büro Alacaklara Esnek Ödeme ile Emlak Katılım İşyeri Finansmanı

Koronavirüs salgını birçok insanın mali hayatını altüst etti. Milyonlarca insan işten çıkarıldı. Diğerleri ücret kesintileriyle karşı karşıya kaldı veya işlerini kapatmaya zorlandı. Mali durumlarınızı ve faturalarınızı stabil durumda tutmak için çalışırken belki de ertelemeler veya ödeme düzenlemelerini kullanarak – kredi puanınıza dikkat etmek de önemlidir.

birevim faizsiz ev

Birçoğumuz ev satın almak, araba satın almak veya tatile gitmek gibi büyük satın alımları ertelememize rağmen, sonunda tekrar harcamaya başlamak istediğimizde iyi bir krediye ihtiyaç duyacağınız. Kredinizin iyi durumda olması önemlidir. Beklenmedik sürprizler istemiyorsunuz.

Şimdi pandemi sonrası normalleşme sürecinde finansman kullanarak işyeri almak isteyen kişilere bankalar kredi ve finansman sağlıyor. Emlak Katılım Bankası başvuru yapabileceğiniz alternatif bankalardan biridir. Koronavirüs salgının ardından normalleşme döneminde sunulan kredi imkânları oldukça avantajlı detaylara aşağıda ulaşabilirsiniz.

Emlak Katılım İşyeri Finansmanı Detayları

Koronavirüs salgını ardından artık normalleşme dediğimiz süreçteyiz. Elbette sağlığımıza ve hijyene hatta sosyal mesafeye eskisi gibi dikkat ediyoruz.  Ancak ekonomik olarak işlerimize geri döndük ve sistem yavaş düzelmeye başlıyor. Hayallerini erteleme Türkiye sloganı ile dükkân, işyeri, büro alacaklara fırsat sunan Emlak Katılım çok uygun koşullar ile işyeri finansmanı sunuyor. %5 peşinatlı dahi kampanyalara sahip firma 0.79 kar oranı ve 120 aya kadar vade ile taksitle ev,60 aya kadar vade ile de işyeri, dükkân veya büroya sahip olmanız için destek veriyor.

Devlet bankaları uzun vade süreleri ile avantajlarını ikiye katlıyor. Kredi finansmanı konusunda devlet bankaları hem yaptıkları kredi faiz indirimleri ile de öne çıkıyor. Kar payı oranları kişiye göre değerlendiriliyor. Esnek ödeme seçenekleri ile işyeri sahibi olmanıza özellikle destek veriyor. Her şirketin sektörü farklı ve aylık,3 aylık yâda yıllık kazançları fark edebiliyor. Bunu düşünen Emlak Katılım finansman geri ödemelerinde çeşitli yöntemler uyguluyor. Her ay eşit taksitler ile yâda farklı vade aralıkları ile değişken taksitli sistemler sunabiliyor.  Emlak Katılım danışmanlarına başvurmanızı öneririz.

Emlak Katılım İşyeri Finansmanı Başvuru Şartları ve Gerekli Belgeler

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve gelirini belgeleyen herkes başvuruda bulunabilir. Satın almak istediğiniz büro, dükkân, mağaza, lojman, depo vb. gayrimenkul ihtiyaçlarınızda Emlak Katılım İşyeri Finansmanı 60 aya kadar vade imkânı ile sizleri destekliyor.

Finansman ödemeleriniz için ise;

  • Her ay için eşit taksit,
  • Farklı vade aralıklarında ödeme,
  • Değişken taksit tutarları ile esnek taksit imkânlarından birini tercih edebilirsiniz.

Teminat konusuna gelirsek gerekli görülürse isteniyor.

Gerekli Belgeler

  • Başvuru formu,
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
  • Şubece istenebilecek diğer belgeler,
  • Alınacak işyerine ait tapu fotokopisi,
  • Azami iki ay öncesine ait müşteri adına kayıtlı fatura fotokopisi,
  • Gerekli görülmesi hâlinde kefil ve kefile ilişkin belgeler.
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eleven + twelve =